Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Biegł boso z przytupem

Opublikowany przez

W Rytrze odbył się V Bieg Niepodległości. W zawodach na dwóch dystansach udział wzięło 263 sportowców.
Czytaj dalej

„Bejory” biegły dla Tomka

Opublikowany przez

Blisko 500 osób wzięło udział w tradycyjnym, choć w tym roku innym Biegu Bejorów we Rytrze. Nie chodziło, kto będzie pierwszy, ale by wspomóc kontuzjowanego mistrza biegów górskich Tomasza Brzeskiego.
Czytaj dalej

Bosy Karol 10 na 10 km

Opublikowany przez

Sądecki biegacz Karol Trojan, który pokonuje kilometry tras od 10 km po maratony i ultra maratony boso, tym razem wciął udział w biegu z okazji 200 lecia śmierci Tadeusza Kościuszki.
Czytaj dalej

Sądeczanie z medalami

Opublikowany przez

W Krynkach koło Starachowic zakończyły się pełnym sukcesem zawodników UKS Budowlani Nowy Sącz Mistrzostwa Polski Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie.
Czytaj dalej

Laury dla Kenijczyka i Polki

Opublikowany przez

Blisko 300 zawodniczek i zawodników wzięło udział już w dziewiątej edycji Sądeckiej Dychy. Start jak zawsze na rynku w Starym Sączu z metą na rynku w Nowym Sączu.
Czytaj dalej

Pobiegli dla Tomka Brzeskiego

W ostatnią sobotę, na wyspie „Energetyk” (jezioro Solińskie) odbył się bieg charytatywny dla Tomka Brzeskiego. Czytaj dalej

Biegli i maszerowali w palącym słońcu

Opublikowany przez

Ponad 200 biegaczy z Polski i Słowacji wystartowało w szóstej edycji Biegu i Marszu „Piwniczanki”. Na starcie stanęli też rzecznicy prasowi sądeckiego ratusza Renata Stawiarska i Krzysztof Witowski. Oboje bieg ukończyli z bardzo dobrymi czasami.
Czytaj dalej

„Dwudziestka” trzecia w Małopolsce

Opublikowany przez

W Nowym Targu odbyły się zawody wojewódzkie w drużynowych biegach przełajowych chłopców. Bardzo dobrze spisała się drużyna SP 20 Nowy Sącz zajmując trzecie miejsce. Czytaj dalej

Biegnij na Paścią Górę – pomóż Kacprowi

Opublikowany przez

W najbliższą niedzielę, 23 kwietnia w Chełmcu odbędą się biegi rodzinne na Paścią Górę. Będzie to nie tylko impreza sportowa, ale także charytatywna, bowiem odbędzie się zbiórka funduszy na pomoc dla chorego Kacpra Konstantego ze Świniarska.
Czytaj dalej

Zapraszają na niezwykły bieg

Opublikowany przez

W dniach 3-4 czerwca 2017 roku, w malowniczej scenerii Doliny Popradu odbędzie się „Virtuti Militari – Bieg Honoru”. To będzie wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.
Czytaj dalej