Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Pobiegli dla Tomka Brzeskiego

W ostatnią sobotę, na wyspie „Energetyk” (jezioro Solińskie) odbył się bieg charytatywny dla Tomka Brzeskiego. Czytaj dalej

Biegli i maszerowali w palącym słońcu

Opublikowany przez

Ponad 200 biegaczy z Polski i Słowacji wystartowało w szóstej edycji Biegu i Marszu „Piwniczanki”. Na starcie stanęli też rzecznicy prasowi sądeckiego ratusza Renata Stawiarska i Krzysztof Witowski. Oboje bieg ukończyli z bardzo dobrymi czasami.
Czytaj dalej

„Dwudziestka” trzecia w Małopolsce

Opublikowany przez

W Nowym Targu odbyły się zawody wojewódzkie w drużynowych biegach przełajowych chłopców. Bardzo dobrze spisała się drużyna SP 20 Nowy Sącz zajmując trzecie miejsce. Czytaj dalej

Biegnij na Paścią Górę – pomóż Kacprowi

Opublikowany przez

W najbliższą niedzielę, 23 kwietnia w Chełmcu odbędą się biegi rodzinne na Paścią Górę. Będzie to nie tylko impreza sportowa, ale także charytatywna, bowiem odbędzie się zbiórka funduszy na pomoc dla chorego Kacpra Konstantego ze Świniarska.
Czytaj dalej

Zapraszają na niezwykły bieg

Opublikowany przez

W dniach 3-4 czerwca 2017 roku, w malowniczej scenerii Doliny Popradu odbędzie się „Virtuti Militari – Bieg Honoru”. To będzie wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.
Czytaj dalej

Sądeczanin Krzysztof Czerwiński Mistrzem Polski

Opublikowany przez

W Ustrzykach Dolnych odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików w biegach górskich. Znakomicie spisał się sądeczanin Krzysztof Czerwiński, który zdobył złoty medal i tytuł najlepszego w kraju.
Czytaj dalej

Do mety na przełaj

Opublikowany przez

Tradycyjnie na Stadionie MOSiR w Piątkowej odbyły się „DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE” dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych.
Czytaj dalej

Biegi przełajowe – Sądeczanin na podium

Opublikowany przez

W Tarnowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych. Srebrny medal wywalczył sądeczanin Krzysztof Czerwiński.
Czytaj dalej

Mistrzostwa Małopolski w Biegach Przełajowych

Opublikowany przez

W Krakowie, odbyły się Mistrzostwa Małopolski w Biegach Przełajowych. W zawodach udział wzięło ponad 500 sportowców z małopolskich klubów, w tym sądeczanie, którzy zdobyli dwa złote medale.
Czytaj dalej

Dobre biegi sądeczan

Opublikowany przez

Na malowniczo położonych terenach Centrum Gostar w Jeleniej Górze rozegrano Mistrzostwa Polski seniorów, juniorów i juniorów młodszych w biegach przełajowych.
Czytaj dalej