Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Piwniczański bieg

Już po raz ósmy odbył się Bieg Piwniczanki. W zawodach udział wzięło prawie 300 osób, nie tylko z naszego regionu.
Czytaj dalej

II Bieg o Puchar Miejskiej Góry – ruszyły zapisy

Wprawdzie do 15 września kiedy odbędzie się II Bieg i Marsz Nordic Walking o Puchar Miejskiej Góry w Starym Sączu zostało jeszcze sporo czasu, ale już ruszyły zapisy.

Samochodówka Mistrzem! Małopolski

Wielki sukces odniosła lekkoatletyczna drużyna Zespołu Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego z Nowego Sącza zdobywając tytuł Mistrzów Małopolski w biegach przełajowych.

Bosy Karol w Beskidzie

W Gorlicach – start, Wysowa – koniec odbył się IV Górski Maraton Beskidu Niskiego. Na starcie biegu głównego stanęło 65 zawodników, w tym Karol „Bosy” Trojan.

59 Wieczorny Bieg Preśova

Z okazji odzyskania niepodległości jak co roku 8 maja w Preszowie(Słowacja) od 1961 roku odbywają się „Wieczorne Biegi Preśova”.

Michał Dudczak Mistrzem Polski Juniorów

Znakomicie dla sądeckiej lekkoatletyki zakończyły się w Ustrzykach Dolnych Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich w stylu anglosaskim. Najlepszym juniorek został Michał Dudczak UKS Budowlani Nowy Sącz.

Kolejny bieg „bosego”

Sądecki zawodnik, który pokonuje trasę boso Karol Trojan wziął udział w półmaratonie dookoła Jeziora Żywieckiego „O Puchar Starosty Żywieckiego”.

Piotr Tomasiak medalistą Mistrzostw Polski

W Olszynie na trasach wyznaczonych wokół miejskiego stadionu odbyły się 91 Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych. Znakomicie spisał się Piotr Tomasiak, który zdobył brązowy medal.

Zwycięzcy sądeczanie

Na terenach rekreacyjnych AWF i Parku Lotników Polskich w Krakowie odbyły się pierwsze zawody w biegach przełajowych z cyklu Grand Prix Krakowa w 2019 roku z udziałem sądeczan.

Rekord Polski potwierdzony

Rekord Polski na „Najdłuższy dystans przebiegnięty boso w 24 godziny” został oficjalnie potwierdzony! Karol Trojan (Ambasador Miasta Nowego Sącza) – „BOSY WIRUS” rekordzistą Polski.