Boks. Twardowski powalczy w Wyszkowie

Opublikowany przez

Już w najbliższy piątek podczas na Gali Boksu Zawodowego „Friday Boxing Night” organizowanej przez grupę „Fight Events” Marcina Piwka do ringu wejdzie zawodnik z Nowego Sącza Krzysztof Twardowski.

– To będzie jego piąty zawodowy pojedynek – opowiada trener Golden Team Nowy Sącz Jerzy Galara. – Od początku swej przygody z boksem Krzyszsiek związany jest z Sądeckim Klubem Bokserskim „Golden Team” i ze mną. Ta walka będzie dla niego szczególna, bowiem po raz pierwszy na dystansie 6 rund. Wszystkie wcześniejsze pojedynki rozstrzygnął na swoją korzyść, w tym dwie przed czasem. Przeciwnikiem Krzyśka będzie Piotr Pudłucki, który wygrał cztery walki, a jedną przegrał.
– Jestem w świetnej formie zarówno fizycznej jak i psychicznej – dodaje Krzysztof Twardowski. – Bardzo mocno przepracowałem okres przygotowawczy, miałem naprawdę ciężkie sparingi w naszym klubie, jestem zdrowy, mam wagę, czuję się dobrze, czego chcieć więcej. Już energia mnie roznosi i nie mogę doczekać się wejścia na ring i pokazania tego co potrafię. Wynik to sprawa sportowa. Będę lepszy to wygram i tyle. Jestem młodym zawodnikiem , mam swoje marzenia i cele sportowe. Chciałbym się rozwijać, a czas pokaże, gdzie zjadę w boksie. Zapraszam do kibicowanie przed telewizory.
– Krzysiek cały czas się rozwija, widać u niego spory bspotęp twierdzi trener Jerzy Galara – Po analizie ostatniej walki zmieniliśmy sposób, w którym będzie prowadził kolejne potyczki. Myślę, że w tej walce będzie to już widoczne. Na sparingach to wychodziło, ale ring to już emocje i nie zawsze jest tak, jak się chce. Jest bardzo mocny, ale rywal też będzie chciał to wygrać. Mogę powiedzieć, że walka zapowiada się bardzo ciekawie. Podziękowania dla firm Stemax – Jacek Stefański, Szarek, Genesis, Lumors i Royal za pomoc w przygotowaniach do walki.
Transmisja walki w TV Polsat Sport od godziny 20.00, a walka Krzysztofa Twardowskiego przewidziana jest na godz. 21.06.
karta+walk (2) copy