Druga porażka sądeczanek

Zespół UKS Dwójka Nowy Sącz przegrał drugi mecz podczas turnieju w Radomiu i nie ma już szans na awans do finałów Pucharu ZPRP Młodziczek.

AZS Radom – UKS Dwójka Nowy Sącz 20:14 (13:5)
AZS: Michalska 8, Prokop 3, Mroziewicz 2, Norek 2, Gajewska 2, Szczepańska 2, Dryglewska 1.
UKS Dwójka: Wolak: Zając 6, Bydłoń 3, Pawlak 2, Danek 1, Pomietło 1, Padula 1, Pawłowska, Wróbel, Kunicka.
Mecz rozpoczął się źle dla sądeczanek, które przegrywały już 0:4. Kolejne trzy celne trafienia Zając pozwoliły dogonić rywalki. Niestety gospodynie turnieju pokazały skuteczną grę i po 20 minutach było już 10:4 dla AZS, do po pierwszej połowie 13:5. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Sądeczanki próbowały walczyć, ale radomianki dobrze się broniły, a ich skuteczne kontry przynosiły kolejne gole, a w konsekwencji zwycięstwo.