„Dwójki” ograły olkuszanki

Bardzo dobrze spisał się zespół UKS „Dwójka” Nowy Sącz ogrywając na wyjeździe rywalki z Olkusza.

Liga młodziczek
SPR Olkusz – UKS „Dwójka” Nowy Sącz 23:25 (10:13)
SPR: Zub 14, Pietruszka 3, Siercz 3, Lis 2, Herizu 1.
UKS Dwójka: Pomietło 10, Pawlak 6, Smoter 3, Błoniarz 2, Majkrzak 2, Ledniowska 2, Dumana, Skoczeń, Hajduga, Świerad, Pancerz, Mularczyk, Jeleń, Górowska.
Zespół z Nowego Sącza zaatakował bramkę gospodyń od pierwszych minut obejmując prowadzenie 3:1, a po kwadransie gry i rzutach m.in. Pawlak i Smoter było 10:7 dla sądeczanek. Tę przewagę zespół z Nowego Sącza utrzymał do przerwy. Po zmianie stron rywalki szybko odrobiły straty i po 30 minutach był remis 13:13, a kilka chwil później było 20:16 dla gospodyń. Wydawało się, że SPR opanował sytuację na boisku, a tymczasem sądeczanki od 40 minuty przy stanie 22-20 dla olkuszanek zaczęły odrabiać straty. Kilkadziesiąt sekund później, po celnych rzutach Pawlak i Smoter był remis 22:22. Kolejne akcje tez należały do sądeczanek, które niespodziewanie ograły SPR Olkusz 25:23.