FAKRO na dłużej z Sandecją!

Opublikowany przez

Jak czytamy na stronie klubu Sandecja znana w Polsce i w Europie nowosądecka firma FAKRO będzie nadal sponsorem klubu znad Kamienicy – umowa została przedłużona o kolejny rok.

– Sandecja Nowy Sącz jest bardzo ważnym punktem strategicznym w naszych marketingowych planach. Cieszymy się więc, że przez kolejny rok będziemy mogli wspierać najbardziej zasłużony klub piłkarski w regionie. Mamy nadzieję, że nasza dalsza, owocna współpraca sprawi, że „Biało-czarni”, ku uciesze kibiców, będą odnosić wiele sukcesów – powiedział Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Marketingu, Członek Zarządu FAKRO.
– Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu przedłużenia umowy z firmą FAKRO. Wierzymy, że nasza kilkuletnia, oraz dalsza współpraca pozwoli na jeszcze większe możliwości rozwoju obu stron. Co więcej, liczymy na to, że dzięki tej kooperacji kibice naszego klubu będą świadkami przełomowych momentów w wykonaniu naszych zawodników – podkreśla Tomasz Michałowski, prezes MKS Sandecja S.A.
Firma FAKRO istnieje już od 1991 roku, a jednym z jej założycieli jest Ryszard Florek. Zajmuje się ona produkcją okien dachowych, a spółki dystrybucyjne i produkcyjne znajdują się na kilku kontynentach.