Gladiatorzy w ringu

Opublikowany przez

W Czchowie odbył się turniej bokserski z cyklu Grand Prix Małopolski, w którym udział wzięli zawodnicy UKS Gladiator Binczarowa. Mistrzem został m.in. Szymon Golonka.

– Kolejne Grand Prix Małopolski w boksie za nami i dwie walki wygrane – informuje trener UKS Gladiator Amadeusz Kwiatkowski. – Cieszy, że Szymon Golonka bezapelacyjnie wygrywa z zawodnikiem z Tarnowa. Była to również zaległa walka finałowa Mistrzostw Małopolski, a więc Szymon zostaje Mistrzem Małopolski w kategorii + 80kg kadetów! Natalia Dulian skrzyżowała rękawice z brązową medalistką mistrzostw Polski Julią Chudy z Krakowa, która w dodatku walczy w wyższej kategorii wagowej (64 kg). Pokazała świetną walkę, była szybsza, bardziej wytrzymała, a co najważniejsze, świetnie taktycznie rozegrała ten pojedynek nie dając szans cięższej koleżance z Krakowa. Dwie wygrane cieszą i świadczą o coraz lepszej dyspozycji naszych Gladiatorów. Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie: STAN-DREW – Stanisław Krok, ADMAX – Adam Gruca, FLOREX – Ewa i Mariusz Pękala.
Kolejny sprawdzian już zawodników z Binczarowej w tym tygodniu w Bośni i Hercegowinie podczas Pucharu Bałkanów w kickboxingu.