Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Kalendarz piłkarski

Opublikowany przez

To już dzisiaj, piątek 20 lipca Sandecja Nowy Sącz rozpoczyna kolejną przygodę w I lidze, choć marzenia piłkarzy i kibiców były zupełnie inne.
Czytaj dalej

Prezentacja Sandecji

Opublikowany przez

Już jutro, wtorek 17.07, o godz. 19.10 w hali sportowej MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej odbędzie się prezentacja pierwszoligowego zespołu MKS Sandecja. Warto przyjść i zobaczyć barwne widowisko.
Czytaj dalej

Sandecja ograła Partizana

Opublikowany przez

Zespół z ul. Kilińskiego po niezłym momentami meczu pokonał Partizana Bardejov. Był to ostatni już sprawdzian Sandecji przed rozpoczynającymi się za tydzień zmaganiami ligowymi.
Czytaj dalej

Kalendarz sportowy

Opublikowany przez

Miłośnicy czynnej rekreacji w sobotę będą mieli sporo możliwości. Na pumptracku siatkówka plażowa, koło Piwnicznej wyścigi kolarskie, nad Jeziorem regaty, a dla leniwców w Nowym Sącza zagra Sandecja.
Czytaj dalej

Nowy nabytek Sandecji

Opublikowany przez

Do pierwszoligowej Sandecji trafił z GKS Bełchatów młody piłkarz, lat 22 – Dawid Flaszka. Grał do tej pory jako pomocnik. Zanim podpisał kontrakt został przebadany.

Karierę sportową zaczynał jako w Gomunicach. Następnie przeniósł się do GUKS Gorzkowice, gdzie spędził cztery sezony. Od 2012 roku grał w GKS Bełchatów, do 2014 w II zespole, później w pierwszym.
W minionym sezonie wystąpił 32 razy strzelając 8 goli. W Nowym Sączu liczą, że będzie równie skuteczny dla Sandecji.
Warto wiedzieć!
Dawid Flaszka, ur. 31 lipca 1996 roku w Radomsku. Wzrost 176 cm, waga 64 kg.

Sufigs Liga Orlika – czas na mistrzostwo

Opublikowany przez

W 9 kolejce Sufigs Ligi Orlika, poznaliśmy podział drużyn, które zagrają w grupach mistrzowskich i spadkowych. Teraz wakacje,a zmagania o mistrzostwo ligowe zaczną się 31 lipca.
Czytaj dalej

Sandecja wygra z Puszczą w sparingu

Opublikowany przez

To był czwarty mecz sparingowy przed zbliżającym się sezonem w I lidze zespołu MKS Sandecja. Biało czarni pokazali się z dobrej strony pokonując Puszczę, z która będzie walczyć o punkty ligowe.
Czytaj dalej

Tłum na treningu Sandecji

Opublikowany przez

Po dwóch tygodniach nieobecności piłkarze MKS Sandecji wrócili do treningów na swoich obiektach. W poniedziałek w klubie po południu zameldowało się prawie 30 piłkarzy.
Czytaj dalej

Na koniec zwycięstwo

Opublikowany przez

Zespół MKS Sandecja zagrał trzecie spotkanie towarzyskie na zakończenie obozu przygotowawczego we Lwowie. Biało Czarni wygrali po niezłej grze, a Marek Kozioł obronił rzut karny.
Czytaj dalej

Obradował OZPN Nowy Sącz

Opublikowany przez

W kompleksie Platinum w Nowym Sączu odbyło się zebranie sprawozdawcze Okręgowego Związku Piłki Nożnej.
Czytaj dalej