Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Stal Mielec lepsza w sparingu

Opublikowany przez

To był trzeci mecz sparingowy Sandecji Nowy Sącz. Tym razem biało czarni musieli uznać wyższość rywali. Ale lepiej przegrać towarzysko, niż w lidze.

PGE FKS Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)
1:0 Mendigutxia 47

Stal: Primel – Gąsior, Leandro, Gojko, Prokić, Peter Dungel, Nowak, Tomasiewicz, Spychała, Perez, Grodzicki.

Sandecja: Kozioł (46 Tokarz): Szaflarski, Bućko, Flis, Chmiel, Baran, Kasprzak, Małkowski, Maślanka, Klichowicz, Dudzic.
II połowa: Kanach, Flaszka, Gabrych, Kałahur, Kuźma, Łukasik.

Mróz nie groźny Sandecji

Opublikowany przez

Mimo, że w nocy było bardzo zimno, kilkanaście stopni poniżej zera, trening zespołu Sandecji odbył się normalnie. Zajęcia odbywały się zgodnie z harmonogramem.
Czytaj dalej

Sokoliki zagrają z Atletico Madryt

Opublikowany przez

Wiadomość jaką otrzymali organizatorzy majowego turnieju „Termy Gorący Potok Cup U-9” jest wielką niespodzianką i radością. W zawodach, gdzie wystąpią Sokoliki ze Starego Sącza zagra drużyna Atletico Madryt.
Czytaj dalej

Grand Prix Nowego Sącza w futsalu

Opublikowany przez

Przed nami kolejny turniej o Grand Prix Nowego Sącza w futsalu o puchar Optykaugen. Po dwóch turniejach na czele klasyfikacji Grand Prix jest zespół Rabatem przed Domem Weselnym Sylwia. Zawody odbędą się w hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej.
Czytaj dalej

To było fajne granie

Opublikowany przez

W turnieju okręgowym o Puchar Prezesa PZPN, w kategorii U-12 na zespół Limanovii nie było mocnych. Młodzi piłkarze z Limanowej wygrali wszystkie mecz i pewnie awansowali do finałów wojewódzkich.
Czytaj dalej

Sandecja najlepsza w turnieju

Opublikowany przez

W hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej zwycięstwem drużyny MKS Sandecja w kategorii U-11 zakończył się finał turnieju okręgowego o Puchar Prezesa PZPN.
Czytaj dalej

Remis Sandecji

Opublikowany przez

W drugim meczu sparingowy, na gorącym terenie w Katowicach Sandecja Nowy Sącz zremisowała 3:3 z GKS.
Czytaj dalej

Zwycięska Limanovia

Opublikowany przez

Turniejem juniorów starszych zakończył się XXVII Halowy Turniej Piłki Nożnej OZPN im. Stanisława Ogórka. Zwyciężyła drużyna MKS Limanovia.
Czytaj dalej

Będą emocje

Opublikowany przez

Już w najbliższą sobotę, (19.01) w hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej rozegrany zostanie II Halowy Turniej Piłki Nożnej U-11 i U-12 o Puchar Prezesa PZPN. Będzie to finał okręgowy, w którym udział weźmie 8 zespołów.
Czytaj dalej

Kalendarz sportowy

Opublikowany przez

Nowosądeccy kibice ze względu na ferie tym razem będą mieli mniej okazji do kibicowania. Warto jednak zajrzeć do hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej, gdzie młodzi piłkarze będą grali o puchar Zbigniewa Bońka.
Czytaj dalej