Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Sandecja w komplecie

Opublikowany przez

Już tylko godziny zostały do rozpoczęcia rozgrywek w I lidze. Sandecja w sobotę zagrała ostatni mecz sparingowy z GKS Tychy (zamknięty dla publiczności), doznając porażki 0:3.

W klubie trwają ostatnie przygotowania do nowego sezonu 2019/2020. Zespół został skompletowany, ostatni do drużyny dołączył Brazylijczyk Thiago. Trwają treningi, które mają dać odpowiedź trenerowi, kto powinien zagrać w pierwszym meczu z Termalicą, temu teŻ służył mecz w Tychach.
Jak każe tradycja przed każdą inauguracją rozgrywek odbyła się sesja zdjęcia I – go zespołu.
Na zdjęciu:
Górny rząd od lewej: Bartłomiej Dudzic, Adrian Basta, Mariusz Gabrych, Michał Szeliga, Marcin Flis, Michal Piter-Bučko, Dawid Szufryn, Grzegorz Baran, Adrian Danek, Radosław Kanach, Maciej Korzym, Tadeusz Socha.
Środkowy rząd od lewej: Miłosz Kałahur, Mateusz Klichowicz, Hubert Maślanka, Thiago, Szymon Kuźma, Szymon Tokarz, Daniel Bielica, Kamil Ogorzały, Sebastian Wąchała, Bartłomiej Kasprzak, Karol Matras, Dominik Kun, Michał Walski.
Dolny rząd od lewej: Maciej Małkowski, Marcin Sapalski (Fizjoterapeuta), Paweł Bielak (Kit-Man), Szymon Gieroba (Trener Przygotowania Fizycznego), Paweł Nowak (Asystent Trenera), Tomasz Kafarski (Trener), Kamil Biel (Analityk), Richard Zajac (Trener Bramkarzy), Marcin Janikowski (Kierownik Drużyny), Damian Chmiel.

Olimpia przegrała, ale jest w I lidze

Opublikowany przez

W I lidze piłki ręcznej kobiet zakończyły się rozgrywki. Olimpia Beskid mecz przegrała, ale zajmując ósme miejsce utrzymała się na tym poziomie rywalizacji.
Czytaj dalej

Porażka Olimpii

Opublikowany przez

To był ostatni mecz w tym sezonie zespołu piłki ręcznej kobiet Olimpia Beskid przed swoją publicznością. Niestety nie udało się wygrać, choć zawodniczki robiły wszystko by tak się nie stało.
Czytaj dalej

Pewna wygrana sądeczanek

Opublikowany przez

Na przekór wszystkiemu piłkarki ręczne zespołu Olimpia Beskid grają i wygrywają. Tym razem pokonały rywalki z Jarosławia, co daje niemal pewne utrzymanie w I lidze.
Czytaj dalej

Kalendarz sportowy

Opublikowany przez

Wiele ciekawego będzie się działo poza boiskami piłkarskimi.Warto przyjść do hal by kibicować młodym koszykarzom, piłkarkom ręcznym czy najmłodszym siatkarkom.
Czytaj dalej

Wysoka porażka sądeczanek

Opublikowany przez

Mimo wielu kłopotów organizacyjno – finansowych zespół Olimpia Beskid pojechał na mecz do Lublina. Spotkanie przebiegało pod dyktando drużyny UMSC, która wysoko pokonała zespół z Nowego Sącza.
Czytaj dalej

IV LO mistrzem Małopolski

Opublikowany przez

W hali MOSiR rozegrano turniej o Mistrzostwo Małopolski w Piłce Ręcznej Dziewcząt – Licealiada 2018/2019. Zwyciężyła drużyna IV LO w Nowym Sączu.
Czytaj dalej

„Siódemka” najlepsza

Opublikowany przez

W hali MOSiR odbył się turniej o Mistrzostwo Nowego Sącza w Piłce Ręcznej Chłopców, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019, a zwyciężył zespół SP 7.
Czytaj dalej

Kolejna porażka Olimpii

Opublikowany przez

Zespół UKS Olimpia/Beskid nie zdołał pokonać wicelidera I ligi z Katowic. To kolejna porażka sądeczanek.
Czytaj dalej

Kalendarz sportowy

Opublikowany przez

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz piłki ręcznej juniorek młodszych. Naprzeciw siebie staną zespoły z Nowego Sącza UKS Olimpia, kontra UKS Dwójka. Z pewnością emocji nie zabraknie.
Czytaj dalej