Kolejna wygrana sądeczan

W lidze młodzików koszykówki zespół STK Wikar Nowy Sącz pokonał ma wyjeździe rywali z Limanowej.

Liga młodzików U-13
MKS BS Limanowa – STK Wikar Nowy Sącz 40:58 (10:11, 8:13, 7:20, 15:14)
Sędziowały: Sabina Kosakowska i Katarzyna Nowak.

MKS BS: Mateusz Tokarczyk 13, Kacper Sabura 13, Konrad Golonka 4, Filip Włodarczyk4, Kamil Duchnik 2, Piotr Tokarczyk 2, Jakub Michalik 2, Paweł Kądziołka, Jakub Kasiński, Piotr Dyląg, Tomasz Bugajski, Marcel Młodziński.

STK Wikar: Bartłomiej Roman 23, Kacper Kogut 8, Antoni Tokarczyk 6, Szymon Opoka 6, Mikołaj Rosiński 5, Karol Pierzchała 4, Mateusz Berdysz 2, Michał Zygmunt 2, Maciej Pięta 2, Jan Sobczak, Mikołaj Kmiecik, Michał Mróz.
Początek mecz był wyrównany. Żadnej z drużyn nie udawało się wypracować przewagi. W drugiej kwarcie szybkie ataki sądeczan i celne rzuty Romana i Koguta dały prowadzenie do przerwy 24:18. Decydująca o końcowym wyniki była trzecie część meczu. Zespół z Nowego Sącza zagrał bardzo dobrze w obronie, a kontry okazały się skuteczne. Wygrana 20:7 trzecia kwarta przesądziła o końcowym wyniku na korzyść STK.