Liga juniorów. Zwycięstwo Sandecji

Na boisku KS Zawada rozegrano mecz ligowy juniorów A1. Bardzo zaprezentowała się drużyna Sandecji, która wysoko pokonała rywali z Zakliczyna.

Sandecja Nowy Sącz – Dunajec Zakliczyn 4:1 (1:1)
1:0 Palacz 15, 1:1 Małek 41, 2:1 Matras 65, 3:1 Palacz 80, 4:1 Słaby 83
Sędziował: Krzysztof Budnik (MZPN)
Sandecja: Ciwiński – Olchawa, Witek (80 Pałka), Ogorzały, Słaby, Wokacz, Gargas, Palacz, Gniecki (52 Jasiński), Grądziel (27 Matras), Augustyn.
Dunajec: Nosek – Małek, Ojczyk, Barczyk, Chmielowski, Wolak (85 Duda), Kaczor, Czermak, Kwiek, Kiełbasa, Kubicz.
Najciekawsza była pierwsza połowa. Zespół Sandecji zaatakował od pierwszych minut by po kwadransie prowadzić 1:1, a strzelcem gola był Palacz. Wydawało się, że gospodarze szybko podwyższą wynik, a tymczasem rywale zaczęli lepiej się bronić i przeprowadzać groźne kontry. Po jednej z nich padło wyrównanie. Z 15 metrów strzelił Małek, ale Ciwiński obronił, również górą był bramkarz Sandecji przy dobitce, ale drugiej już nie zdołał wyłapać. Niestety jego koledzy z obrony zaspali przy tej akcji. Po zianie stron zespół gości do 65 minuty bronił wyniku, ale kiedy Matras zdobył gola Sandecja już dominowała na boisku, wygrywając ostatecznie 4:1.