Nietypowo, bo w czwartkowy wieczór rozpoczęły się zmagania w ekstraklasie siatkówki kobiet. Jako pierwszy walczył zespół z Muszyny, który w Legionowie dość łatwo pokonał gospodynie.

Legionovia Legionowa – Polski Cukier Muszynianka 0:3 (15:25, 25:27, 14:25).
MVP: Aleksandra Wójcik.

Legionovia: Szpak, Mielczarek, Wójcik, Jasek, Damaske, Alagierska, Korabiec (libero) oraz Grabka, Mikołajewska, Rasińska, Adamek (libero).
Polski Cukier Muszynianka: Radenković, Brzóska, Savić, Bociek, Wójcik, Śmieszek, Medyńska (libero) oraz Karakasheva.

Zespół z Muszyny pojechał do Legionowa z mocnym postanowieniem zwycięstwa. Od początku meczu siatkarki znad Popradu narzuciły mocne tempo. Dobra zagrywka Radenković, skuteczne ataki Savić i Śmieszek dały łatwe zwycięstwo w pierwszym secie. Wydawało się, że dalej będzie już spokojnie, a tymczasem podrażnione gospodynie zaczęły atakować i prowadziły już 10:7, a pod koniec seta 22:20 po ataku Savić w aut. Zanosiło się na mały sukces Legionovii, ale ta sama zawodniczka zdobywa punkt, kolejny punkt dołożyła blokiem Bociek i był remis 22:22, i to ona zakończyła seta atakiem. Ostatnia część meczu już bez historii. Od początku mineralne wypracowały wysoką przewagę, której nie oddał do końca meczu. A spotkanie zakończyła kolejnym atakiem Bociek (była zawodniczka Legionovii). Komplet punktów pozwoli utrzymać muszyniankom w tabeli co najmniej szóste miejsce.