Orzeł wzleciał nad Sokoła

Dość niespodziewany wynik zanotowano w meczu Sokoła Stary Sącz z Orłem Wojnarowa. Goście zasłużenie pokonali gospodarzy 2:1, ale warto dodać, że wszystkie gole zdobyli piłkarze z Wojnarowej.

Sokół Stary Sącz – Orzeł Wojnarowa 1:2 (1:1)
0:1 S. Mędoń 42, 1:1 M. Mędoń 45, 1:2 S.Mędoń 54
Sędziował: Jan Chlipała (Nowy Targ).
Żółte kartki: Kożuch, Wójcik.
Sokół: Miechurski – Rusin, Głębocki, Wojtas, Kożuch, Przemysław Marduła (46 Lizoń), Bednarczyk (52 Kozłowski), Stępka, Gardoń, Wójcik, Owsianka (78 Paweł Marduła).
Orzeł: Miłkowski – Sadłoń, Fałowski, Baran, Grzyb, Jędrusik, M. Mędoń, T. Mędoń (60 W. Mędoń), S. Mędoń (71 Studziński), Nowak, Olszewski.
To nie był dobry mecz w wykonaniu Sokoła, w którym zabrakło kilku podstawowych piłkarzy, co było widać na boisku. ZSOkół atakował, ale brakował skutecznej akcji, a zbyt wiele błędów w obronie spowodowało, że to goście cieszyli się z wygranej. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowo akcja gości przyniosła gola. Będący w polu karnym S. Mędoń oddał precyzyjny strzał tuż obok słupka. Gospodarze ruszyli do odrabiania strat. Kilka chwil później chcący przejąć piłkę zmierzającą w kierunku bramki Marcin Mędoń głową skierował ją do swojej siatki.
Po zmianie stron Orzeł atakował i w 55 minucie Stanisław Mędoń podwyższył wynik na 2:1 dla Orła. Gospodarze próbowali wyrównać, ale zespół z Wojnarowej na to nie pozwolił.