Otwarcie lodowisk ze Św. Mikołajem

Opublikowany przez

Jak co roku z okazji dnia Św. Mikołaja prezydent Nowego Sącza oraz MOSiR Nowy Sącz przygotowali dla najmłodszych mieszkańców miasta, ale dla starszych również wiele atrakcji.

– 6 grudnia to taka szczególna data w kalendarzu, na którą wszyscy patrzą bez względu na to ile ma się lat. – mówi prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak. – Jak co roku przygotowaliśmy szereg atrakcji. Najważniejsza to otwarcie lodowiska na płycie rynku. Oczywiście był Św. Mikołaj, który rozdawał słodycze. Jestem przekonany, że obie ślizgawki, również ta przy ul. Nadbrzeżnej będą cieszyły dużą popularnością.
– Warto przypomnieć, że w ubiegłym sezonie ze ślizgawki znajdującej się obok ratusza skorzystało w ubiegłym roku ponad 17 tys. osób, a lodowisko obok baseny odwiedziło więcej niż 12 tys. – dodał dyrektor MOSiR Nowy Sącz Paweł Badura. – Widać, że ta forma rekreacji się podoba. W przyszłym roku zamierzymy ślizgawkę na rynku znacznie powiększyć, ta ma 600 m kw., mam nadzieję, że się uda.
Jak zawsze na otwarcie sezonu na obu lodowiskach były zorganizowane gry, w tym strzelanie goli, jazda slalomem, zabawy i konkursy. Była muzyka, słodycze i znakomita zabawa.
Ceny oraz dni i godziny otwarcia takie jak przed rokiem. Szczegóły na stronie www.mosir-ns.pl