Pewne zwycięstwo i awans w tabeli

Zgodnie z oczekiwaniami zespół Polski Cukier Muszynianka wygrał na wyjeździe z Budowlanymi Toruń. Dzięki kompletowi punktów mineralne awansowały na szóste miejsce w tabeli.

POLI Budowlani Toruń – Polski Cukier Muszynianka 0:3 (18:25, 18:25, 20:25)
MVP: Roksana Brzóska
POLI Budowlani Toruń: Ściurka, Lewandowska, Wójcik M., Ryznar, Cvetanovic, Hatala, Szczygłowska (libero) oraz Paulawa i Kavalenka.
Polski Cukier Muszynianka: Brzóska, Śmieszek, A. Wójcik, Radenković, Lis, Bociek, Medyńska (libero) oraz Savić i Flakus
Mecz został rozegrany w Inowrocławiu, a siatkarki z Muszyny, które były faworytem spotkania chciały przerwać serię dwóch ligowych porażek (z ŁKS oraz Chemikiem). Początek meczu to dobra gra mineralnych, zwłaszcza w zagrywce, dzięki której zespół z Muszny zdobywał wiele punktów. Podobnie wyglądały dwa kolejne sety, choć w trzecim to przyjezdne musiały odrabiać straty. Muszynianki szybko zdobywały punkty, gospodynie po akcjach Cvetanović i Ściurki zmniejszały straty, ale końcówki poszczególnych partii należały do podopiecznych Bogdan Serwińskiego.
Pozostałe wyniki:
Proxima Kraków – Budowlani Łódź 2:3 (23:25, 22:25, 25:22, 25:23, 6:15)
Chemik Police – PTPS Piła 3:1 (25:19, 25:20, 23:25, 25:17)
ŁKS Łódź – Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:11, 25:23, 25:22)
MKS Dąbrowa Górnicza – Legionovia Legionowo 3:2 (26:28, 12:25, 25:22, 25:22, 15:13)
Impel Wrocław – BKS Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:15, 25:17)
Developres Rzeszów – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:22, 25:19, 25:19)