Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Sądeczanie z medalami

Opublikowany przez

Na torze w Drzewicy zakończyła Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w slalomie kajakowym. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy KS Start Nowy Sącz, którzy zdobyli sześć medali, w tym jeden złoty.
Czytaj dalej

Sądeczanie faworytami

Opublikowany przez

W Drzewicy koło Radomia trwa Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kajakarstwie górskim. Bardzo dobrze spisują zawodnicy KS Start Nowy Sącz, którzy plasują się w czołówce.

Wyniki kwalifikacji:
K-1 juniorów: 1. Piotr Prusak KS Start Nowy Sącz 102,75 (0), 2. Tadeusz Kuchno KKK Kraków 104,05 (0), 3. Michał Ciągło KS Start 106,42 (0).
Juniorki: 1. Julia Jeleńska KS Start 130,24 (2), 2. Zuzanna Kulig AZS AWF 119,58 (0), 3. Dominika Brzeska KS Start 121,12 (2).
C-1 juniorów: 1. Przemysław Nowak LKK Drzewica 103,39 (2), 2. Szymon Zawadzki LKK 105,06 (2), 3. Michał Wiercioch AZS AWF Kraków 107,46 (6), 4. Filip Leśniak KS Start 112,75 (4).
C-2: 1. Maciej Bartos/Aleksander Kopczyński LKK 142,94 (8), 2. Jakub Król/Filip Leśniak KS Start KS Start 152,92 (10), 3. Jakub Dyda/Bartłomiej Szymanek Pieniny Szczawnica/KS Pieniny 159,09 (12)

Zostały wspomnienia i zdjęcia

Opublikowany przez

Mistrzostwa Świata juniorów i młodzieżowców U-23 w slalomie kajakowym przeszły do historii. Przez cały tydzień na torze Kolna koło Krakowa ponad 700 zawodników z 50 krajów walczyło i finały i medale.
Czytaj dalej

To były udane mistrzostwa

Opublikowany przez

Na torze Kolna koło Krakowa zakończyły się Mistrzostwa Świata juniorów i młodzieżowców (U-23) w slalomie kajakowym. Bardzo dobrze spisali się Polacy, którzy zdobyli trzy medale.
Czytaj dalej

Niespodzianka. Srebrny Szymon Nowobilski

Opublikowany przez

To spora niespodzianka. Kanadyjkarz, junior, zawodnik KS Start Nowy Sącz Szymon Nowobilski zdobył srebrny medal Mistrzostw Świata w slalomie kajakowym, które odbywają się na torze Kolna koło Krakowa.
Czytaj dalej

Klaudia Zwolińska wicemistrzynią Świata

Opublikowany przez

Mamy medal i srebrny Mistrzostw Świata w slalomie kajakowym, które odbywają się na torze Kolna koło Krakowa. Na drugim stopniu podium stanęła Klaudia Zwolińska z KS Start Nowy Sącz.
Czytaj dalej

Zaczynają się duże emocje

Opublikowany przez

Dzisiaj na Mistrzostwach Świata, w slalomie kajakowym juniorów i młodzieżowców U-23, które od wtorku rozgrywane są na torze Kolna koło Krakowa, rozpoczynają się prawdziwe emocje, walka o medale.
Czytaj dalej

Polacy prawie w komplecie awansowali

Opublikowany przez

Podczas Mistrzostw Świata juniorów i młodzieżowców U-23 w slalomie kajakowym zakończył się etap kwalifikacji. Dzisiaj (czwartek 18.07) rywalizację zakończyli juniorzy.
Czytaj dalej

Czas na juniorów

Opublikowany przez

Dzisiaj na torze Kolna koło Krakowa podczas Mistrzostwa Świata w slalomie kajakowym zaprezentują się juniorzy. Nasza kadra liczy 12 sportowców, z których siedem to wychowankowie KS Start Nowy Sącz.
Czytaj dalej

Pierwszy medal Polaków

Opublikowany przez

Podczas Mistrzostw Świata juniorów i młodzieżowców U-23 w slalomie kajakowym, które odbywają się w na torze Kolna koło Krakowa polska osada w mikście zdobyła brązowy medal.
Czytaj dalej