Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Złoci sądeczanie

W Oświęcimiu odbyły się zawody pływackie o Grand Prix Małopolski z udziałem dwóch sądeczan, którzy wygrali swoje konkurencje.
Czytaj dalej

Worek medali sądeczan

W Nowym Targu odbyła się I edycja zawodów pływackich o Puchar Burmistrza. Znakomicie spisali się sądeczanie, którzy zdobyli aż 52 medale, w tym 25 złotych, 17 srebrnych i 10 brązowych.

Wielkie tłumy na pływalni MOSiR

W Nowym Sączu odbyły się finał o mistrzostwo Małopolski w pływaniu. Zawody cieszyły się ogromnym powodzeniem, a tytuły rywalizowało blisko 700 dziewcząt i chłopców ze Szkół Podstawowych.

Przywieźli worek pucharów

Z wyjątkowo bogatym workiem trofeów wrócili pływacy STP Nowy Sącz z XXI Zawodów o Puchar Burmistrza Myślenic, które odbyły się w Centrum Wodnym AQUARIUS.

Filip Mordarski na fali

Nie zwalnia tempa nowosądecki pływak Filip Mordarski z MKS STP Nowy Sącz. W sobotę i niedzielę znów pokazał klasę stając na podium III Grand Prix Małopolski oraz o Puchar burmistrza Myślenic.

Sądeccy pływacy na podium

W Bochni odbyła się IV runda zawodów okręgowych z cyklu „Sobota Pływacka”. O tytuły rywalizowało 277 zawodników z 17 klubów małopolski w kategorii 10-13 lat.

Szybkie wyścigi, sądeczanie na podium

Na basenie MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej odbyły się Mistrzostwa Wojewódzkie Małopolski w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym z cyklu „Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019”.

Popływali na Podhalu

W Nowym Targu na tamtejszym basenie odbyły się zawody, w których udział wzięło 284 zawodników z 16 klubów, w kategorii 10-13 lat, z udziałem sądeczan. Był to sprawdzian Wszechstronności Stylowej.

„Życiówki” Filipa Mordarskiego

Znakomicie spisał się Filip Mordarski STP Nowy Sącz podczas zawodów pływackich o Grand Prix Małopolski. Sądeczanin poprawił swoje rekordy życiowe oraz został uznany najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii wiekowej.

Medale i puchary dla sądeczan

W Wieliczce odbyła się I edycja klubowych zawodów pływackich o Puchar Solnego Miasta. Bardzo dobrze spisali się sądeczenie, którzy wywalczyli 18 medali.