Podziękowali prezydentowi

Opublikowany przez

Trener koordynator Akademii Młodych Orłów, Arkadiusz Aleksander, Józef Kantor dyrektor Wydziału Sportu UM Nowy Sącz podziękowali ustępującemu prezydentowi miasta Ryszardowi Nowakowi za pomoc w organizacji i opiekę nad AMO.

– Ja wiem, że taki dyplom, który wręczyliśmy, to skromny podarunek – mówi trener koordynator AMO w Nowym Sączu Andrzej Kuźma. – Warto przypomnieć, że odkąd działamy w Akademii, w zajęciach brało prawie 200 młodych adeptów piłkarstwa, a dużo więcej chciało. AMO to systematyczne treningi i mecze, gdzie nasze drużyny osiągały sukcesy. Nie byłoby tego, gdyby nie zaangażowanie prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka, dzięki któremu, razem z prezesem Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w Krakowie Ryszardem Niemcem udało uruchomić AMO w naszym mieście. Jesteśmy bardzo wdzięczni panu prezydentowi – Dziękujemy!
– Cóż tu mówić, cieszę się bardzo, że Akademia ruszyła, że jest, że działa – dodał Ryszard Nowak. – Mam nadzieję, że nowe władze miasta będą nadal czuwały nad AMO. To ważna i pożyteczna inicjatywa.