Porażka na koniec rundy zasadniczej

Nie udało się zdobyć choćby punktu w ostatnim meczu rundy zasadniczej Ekstraklasy Siatkówki Kobiet zespołowi Polski Cukier Muszynianka. Zespół z Rzeszowa było poza zasięgiem minerlanych.

Polski Cukier Muszynianka – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (17:25, 19:25, 19:25)
Sędziowali: Waldemar Niemczura i Piotr Król.
MVP: Anna Kaczmar
Polski Cukier Muszynianka: Savić, Wójcik, Radenković, Lis, Bociek, Medyńska – libero, Karakasheva oraz Flakus, Śmieszek, Portalska, Bałdyga, Brzóska
Developres SkyRes: Rousseaux, Ptak, Żabińska, Kaczmar, Sawicka – libero, Helić, Blagojević oraz Ganszczyk, Rabka, Andruszko.
Faworytem spotkania był zespół gości, co w pełni udowodnił, szybko pokonując gospodynie meczu. Niestety tylko początek pierwszego seta do stanu 6:6 był wyrównany. Kibice mieli nadzieję, na dobry mecz, ale z każdą akcją rzeszowianki powiększały przewagę i było 7:11 dla gości. Trener Serwiński wziął czas uzgadniając taktykę. To dało rezultat, bo po serii dobrych bloków i ataków gospodynie odrobiły straty i zrobiło się 10:11 dla Rzeszowa. Niestety to było wszystko. Trener Micelli wziął czas i chwilę później było 12:16 dla gości, które prowadzenia już nie oddały. Podobnie wyglądały kolejne dwa sety. Muszynianki próbowały coś zrobić, ale Developress szybko obejmował prowadzenie kończąc zwycięsko mecz. Porażka oznacza spadek w tabeli, mineralne wyprzedził zespół z Krakowa.