Niestety nie udało się Olimpii pokonać akademiczek z Warszawy w ramach rozgrywek I ligi piłki ręcznej kobiet. Drużynę z Nowego Sącza prowadziła Beata Kowalczyk.

AZS AWF Warszawa – Olimpia Beskid Nowy Sącz 28:23 (
Sędziowali: Andrzej Jarzynka oraz Iwona Siedlarz.
AZS AWF: Kozak 10, Kowalczyk 7, Bilik 4, Chrapusta 2, Macikowska 2, Pożoga 2, Agata 1.
Olimpia: Leśniak 6, Dzidek 5, E. Baran 4, Chajdecka 3, Krok 3, K. Baran 2.
Zespół z Nowego Sącza pojechał do stolicy na mecz w minorowych nastrojach. Po decyzji, że klub nie otrzyma dotacji zrobiło się smutno. Na szczęście zawodniczki nie poddały się takim emocjom. Akademiczki rozpoczęły spotkanie od szybkich ataków i po 9 minutach było 5:2 dla AZS. Sądeczanki po rzutach Leśniak, Dzidek i Chajdeckiej otrzymywały dystans, ale pod koniec pierwszej połowy seriami zdobywały gole powiększając przewagę. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Zespół z Nowego Sącza próbował odrobić straty, ale gospodynie dobrze się broniły, a ich kontry były skuteczne. Po 40 minutach było 19:15 dla AZS, ale później warszawianki zdobyły 4 gole pod rząd i zrobiło się 24:17. AZS wygrał zasłużenie będąc zespołem skuteczniejszym.