Nie udało się pokonać zespołu z Niepołomic, który był po prostu znacznie skuteczniejszy.

UKS Żak Nowy Sącz – MTS Ikar Niepołomice 67:78 (15:13, 9:20, 23:23, 20:22)
Sędziowie: Adam Ozga, Paweł Kryczyk.

UKS Żak: Anna Orzeł 19, Katarzyna Nowak 11, Diana Kosakowska 8, Karolina Gródek 8, Aleksandra Skoczeń 5, Klaudia Gajdosz 4, Klaudia Tokarczyk 4, Katarzyna Szkarłat 3, Róża Salamon 3, Aneta Leśnicka 2, Paulina Lisowska.

MTS Ikar: Iwona Janas 27, Alicja Matczyńska-Patla 21, Karolina Zając 14, Anna Łakomska-Łętocha 8, Joanna Kudaciak 4, Barbara Nowak 2, Magdalena Zagórowska 2, Paulina Jeżewska, Klaudia Filipowska, Angelika Boroń, Kinga Tylek, Katarzyna Gastoł.

Początek meczu nie wskazywał na taki, końcowy wynik. Sądeczanki starały szybko, ale niestety fatalnie pudłowały, nawet w najbardziej dogodnych sytuacjach. O rezultacie meczu zadecydowała druga kwarta przegrana przez sądeczanki aż 20:8. Później tych strat nie dało się już odrobić. Innym elementem, który zadecydował o wyniku były bardzo źle wykonywane rzuty wolne. Na 15 tylko 1 trafił do kosza w pierwszej połowie. Warto jednak podkreślić fakt, że zespół UKS Żak jest chyba jedynym w lidze, w którym grają same wychowanki.