Porażka sądeczanek

W lidze koszykówki kadetek, zespół UKS Żak podejmował drużynę UKS Basket Dąbrówka. Sądeczanki okazały się słabsze wysoko przegrywajac rywalizację.

UKS Żak Nowy Sącz – UKS Basket Dąbrówka 52:85 (5:20, 16:28, 14:18, 17:19
Sędziowali: Adam Ozga i Anna Orzeł.

UKS Żak: Martyna Sommer 19, Laura Koral 11, Aleksandra Michalczyk 6, Martyna Obrzut 6, Martyna Oracz 4, Julia Jurkowska 4, Nicole Woźniak 2, Sylwia Feryńska, Sonia Skoczeń, Justyna Pomietło, Emilia Pawlik.
UKS Basket: Zuzanna Jarosz 15, Łucja Dziadowiec 14, Julia Gadowska 14, Karolina Barnaś 12, Maria Wojas 10, Kornelia Jaworska 9, Olga Kaźmirek 5, Klaudia Zaczyńska 4, Aleksandra Okulicka 2.
Od początku mecz nie układał się po myśli sądeczanek. Rywalki wykorzystując niemoc rzutową zespołu UKS Żak po 4 minutach spotkania prowadziły 10:0. Trener Leszek Obrzut wziął czas, próbował zmienić ustawienie i nastawienie swojego zespołu, ale nie wiele to dało. W tym meczu koszykarki z Dąbrówki były po prostu o wiele lepsze, co pokazują wyniki w poszczególnych kwartach.