Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Rowerowo-motoryzacyjna impreza w Nowym Sączu

Opublikowany przez

W pierwszy weekend września (1-2.09), w nowo wybudowanym miasteczku rowerowym i na torze Pumptrack w Nowym Sączu odbędzie się impreza dla całych rodzin pt. „Rowerowy powrót do szkoły”. Gościem specjalnym będzie czołowy zawodnik w kolarstwie ekstremalnym, wielokrotny mistrz Polski, Gustaw Dądela.  Czytaj dalej

Dariusz Popiela trzeci w Pucharze Świata

Opublikowany przez

Za kajakarzami górskim trzecia edycja Pucharu Świata. Bardzo dobrze spisują się zawodnicy KS Start Nowy Sącz Klaudia Zwolińska, Grzegorz Hedwig i sądeczanie Dariusz Popiela oraz Michał Pasiut.
Czytaj dalej

Puchar Świata – dobry start sądeczan

Opublikowany przez

Na torze w Krakowie zakończyła się II edycja Pucharu Świata w slalomie kajakowym. Bardzo dobrze spisali się Polacy, w tym sądeczanie z KS Start Nowy Sącz, którzy rywalizowali w finałach.
Czytaj dalej

Zacięta rywalizacja na pumptracku

Opublikowany przez

Na obiektach MOSiR przy obwodnicy w Miasteczku Sportów Letnich odbyło się II Grand Prix Nowego Sącza w jeździe rowerowej na torze pumptrack w ramach XX Lecia Krytej Pływalni oraz X Lecia MOSiR Nowy Sącz.
Czytaj dalej

Grand Prix Nowego Sącza w Jeździe Rowerowej Na Torze Pumptrack

Opublikowany przez

3 Czerwca 2018r, podczas Festynu Rowerowego z okazji Dnia Dziecka wystartuje
II Grand Prix Nowego Sącza w Jeździe Rowerowej na Torze Pumtrack.

Regulamin i najważniejsze informacje! Czytaj dalej

Festyn Rowerowy już 3 czerwca

Opublikowany przez

Trzeciego czerwca miasto opanują rowerzyści. Wszystko za sprawą „Festynu Rowerowego” organizowanego przez MOSiR Nowy Sącz. Czytaj dalej

Bardzo dobry start „górali”

Opublikowany przez

Na torze w Liptowskim Mikulaszu odbyły się tradycyjne, już XXXIV Międzynarodowe Zawody Slalomowe w kajakarstwie górskim. Bardzo dobrze spisali się Polscy zawodnicy zajmując czołowe miejsca.
Czytaj dalej

Faworyt najlepszy

Opublikowany przez

Na torze „Pumptrack” w Parku Sportów Miejskich przy Al. Piłsudskiego odbyła się IV edycja zawodów o Puchar Nowego Sącza w tej dyscyplinie.
Czytaj dalej

Szybkie wyścigi na Pumptracku

Opublikowany przez

W Parku Sportów Miejskich obyły się już trzecie z czterech zawodów o Puchar Nowego Sącza w jeździe rowerowej na Torze Pumptrack.
Czytaj dalej

Rodzinne rajdu rowerowe – to już koniec w tym roku

Opublikowany przez

Dziewiątą edycją w Nowym Sączu zakończyły się tegoroczne Rodzinne Rajdy Rowerowe. Na starcie, który wyznaczono obok Miasteczka Galicyjskiego stanęli kolarze z całej Małopolski.
Czytaj dalej