Rozgromili rywali

Nie było niespodzianki w meczu juniorów młodszych. Zespół Sandecji zdecydowanie pokonał rywali z Uścia.

Liga juniorów młodszych
Sandecja I Nowy Sącz – Uście Gorlickie 9:1 (6:0)
1:0 Drąg 11, 2:0 Skoczeń 15, 3:0 Olchawa 17, 4:0 Rymarczyk 30, 5:0 Kiełbasa 32, 6:0 Olchawa 39, 7:0 Dzięciołowski 59, 8:0 Lorek 64, 9:0 Sandera 75, 9:1 Baran 80
Sędziował: Michał Jabłoński.
Sandecja: Miczołek: Obiedziński, Ochwat (41 Ciastoń), Bogdanowicz (41 Romańczyk), Baran (41 Sandera), Olchawa (41 Dzięciołowski), Kiełbasa (41 Baziak), Karpiel, Rymarczyk (41 Lorek), Skoczeń (41 Jasiński).
Uście: Jabłczyk: Janowiec, Stabach, F. Drąg, H. Drąg, Krzysztof, Pyrdoł, Baran, Piecuch, Kuruc.
Od pierwszych minut spotkania nowosądecki zespół osiągnął dużą przewaga na boisku. Na bramkę rywali sunął atak za atakiem. W 11 minucie Drąg rozpoczął festiwal strzelecki i do przerwy skończyło wynikiem 6:0. Po zmianie stron na boisku pojawiło kilku nowych piłkarzy Sandecji, ale i oni nie dali pograć rywalom, choć mecz stracił na atrakcyjności, bowiem goście skupili się na obronie, a sądeczanie już nie forsowali tempa gry. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sandecji 9:1. Wynik meczu ustalił Baran zdibywając honorowego gola dla Uścia.