Sądeckie koszykarki gromią rywalki

Zespół kadetek UKS Żak Nowy Sącz nie dał żadnych szans rywalkom ligowym z Krakowa. Sądeczanki rozgromiły drużynę gości dopisując kolejne punkty.

Liga kadetek A
UKS Żak Nowy Sącz – KS Cracovia Kraków 85:43 (23:6, 27:8, 20:16, 15:13)
Sędziowali: Adam Ozga i Anna Orzeł.
UKS Żak: Salamon 17, Szkarłat 15, Tokarczyk 15, Gródek 10, Plata 10, Sommer 7, Leśnicka 5, Feryńska 4, Graca 2, Smoleń, Woźniak.
Cracovia: Oraczło 10, Przydatek 9, Mularz 6, Boroń 6, Paliga 2, Nowak 2, Mach 2, Nitra 2, Niemiec 2, Bystroń 2.
Od pierwszych sekund meczu zaznaczyła się wysoka przewaga sądeczanek, które grały szybko i co ważne bardzo skutecznie. Po pierwszej kwarcie było 23:6 dla UKS Żak. Druga była równie udana i do przerwy gospodynie prowadziły już 50:14. W drugiej części spotkania trener Tomasz Obrzut dał pograć zmienniczkom, które zagrały równie skutecznie.