Sądeczanki bez szans

To nie było długie i zacięte spotkanie. Gospodynie rozpoczęły mecz od mocnej zagrywki i skutecznych ataków. I tak wyglądał mecz do ostatniej piłki, który zakończył się po niespełna godzinie.

Szóstka Mielec – STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:12, 25:18, 25:7)
STS Sandecja: Fałowska, Wojta, Csorich, Opoka, Szwala, Kiławiec, Tokarczyk (libero) oraz Góra.
Faworytem spotkania były mielczanki, które nie ukrywają, że ich celem jest awans do I ligi. Już pierwszy set pokazał, że moda ekipa z Nowego Sącza nie może liczyć na nic. Nieco lepiej było w drugim secie, ale tylko przez chwilę. Ostatnia część spotkania to gra na jedną, sądecką połowę.
Do końca rundy zasadniczej zostały cztery kolejki, a porażka spowodowała, że STS znów jest na ostatnim miejscu.

Pozostałe wyniki:

Pogoń Proszowice – AZS UMCS Lublin 2:3 (20:25, 26:24, 24:26, 25:20, 12:15)
SAN-Pajda Jarosław – Jedynka Siewierz 3:0 (25:20, 25:22, 25:18)
AZS Uniwersytet Rzeszowski – Marba Sędziszów Małopolski 2:3 (25:23, 25:21, 25:27, 22:25, 13:15)
Płomień Sosnowiec – MKS II Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:23, 25:17, 25:22)
Zespół Tomasovia Tomaszów Lubelski pauzował.

1.MKS SAN-Pajda Jarosław 16 43 45:12
2.UKS Szóstka Mielec 16 42 45:8
3.TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 29 31:21
4.KS Marba Sędziszów Małopolski 16 29 37:28
5.AZS UMCS Lublin 17 26 34:35
6.Pogoń Proszowice 15 22 29:32
7.UKS Jedynka Siewierz 17 21 28:36