Sądeczanki ograły rywalki

W lidze juniorek młodszych zespół UKS Dwójka Nowy Sącz wygrał kolejny mecz, po dobrej i skutecznej grze.

Liga juniorek młodszych

UKS Dwójka Nowy Sącz – UKS Alfa Szarów 36:29 (16:10)
Sędziował: Patryk Łabuz.
UKS Dwójka: Pawlak 9, Błoniarz 7, Pomietło 6, Zając 4, Majkrzak 3, Jeleń 3, Ledniowska 1, Dumana 1,
Alfa: Wolak, Grabowska: Stachowicz 9, Wajda 8, Jach 4, Adamczuk 4, Iwulska 2, Respond 1, Krawczyk 1, Niedźwiedź 1, Padula 1.
Mecz rozpoczął się od prowadzenia 2:0. Rywalki jednak starały się odrabiać starty, ale udawało się to tylko częściowo. Po kwadransie było 6:3 dla Dwójki, a chwilę później dzięki celnym trafieniom Pawlak, Paduli i Zając było 9:5. Kilkubramkowa przewaga sądeczanek utrzymała się do przerwy. Po zmianie stron przewaga gospodyń rosła z każdą minutą i po 35 na tablicy pojawił się wynik 20:12 dla Dwójki. Młode piłkarki z Nowego Sącza do końca meczu były lepsze nie pozwalając rywalkom na nawiązanie walki.