Sądeczanki wciąż bez wygranej

Niestety pasmo porażek drugoligowego zespołu siatkówki kobiet STS Sandecja trwa. I tym razem nie udało się pokonać rywalek, a strata punktów powoduje, że gospodynie nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

STS Sandecja Nowy Sącz – UKS Jedynka Siewierz 0:3 (19:25, 18:25, 21:25)
Sędziowali: Łukasz Lemiech oraz Paulina Chamerska-Lemiech.
STS: M. Wojta, Szwala, Dyrek, Csorich, Opoka, Kiławiec, Machałowska – libero, Bodziony, Góra.
UKS Jedynka: Trebert, Gębal, Pala, Wardęga, Bałtrukiewicz, Kocel, Hajska – libero, Puczok.
Ze względu na termin zawodów (środa wieczór) trener STS Andrzej Potoniec nie mógł skorzystać z gry kilku siatkarek. Kilka znich studiuje inne pracują. Na parkiecie w II LO wystąpiły więc młode zawodniczki. Rywalki, które na swoim boisku przegrały z s sądeczankami 2:3 tym razem wzięły rewanż. Od początku spotkania zespół UKS Jedynka prezentował się lepiej zwłaszcza w obronie. To powodowało, że kontry gości były skuteczne. W trzecim secie sądeczanki nie mając nic do stracenia zaczęły grać odważniej doprowadzając do remisu 20:20. Niestety końcówka seta i meczu należała do przyjezdnych, które cieszyły się ze zwycięstwa.