Siatkówka – II liga kobiet. Porażka sądeczanek

Niestety zespół STS Sandecja po słabej grze przegrał mecz z wiceliderem PLKS Pszczyną.

STS Sandecja – PLKS Pszczyna 0:3 (23:25, 13:25, 10:25)
Sędziowali: Jerzy Stachnik i Michał Pasterz.

STS Sandecja: Bogacka, Rams, Wojta, Drąg, Kiławiec, Sikora, Kosal – libero, Tokarczyk – libero oraz Janusz, Fałowska, Góra.
PLKS: Boroń, Kluza, Kołodziej, Młynarczyk, Jędrysik, Kozioł, Robel – libero oraz Krzęmpek, Lorenc, Dyć.

Tylko pierwszy set był interesujący. Siatkarki obu zespołów grały szybko i pomysłowo, a na tablicy najczęściej widniał remis. Największe emocji były pod koniec seta. Rywalki prowadziły już 23:20 i wydawało się, że szybko skończą. Tymczasem po zagrywce Wojty był remis 23:23. Seta zakończyła atakiem w taśmę Janusz. Po pierwszej części meczu kibice mieli nadzieję, na większe emocje. Początek drugiego seta potwierdzał te oczekiwania, a sądeczanki prowadziły 4:2 po akcjach Sikory i Drąg. Niestety chwilę później w polu zagrywki stanęła Jędrysik i szybko zrobiło się 10:5 dla PLKS. Siatkarki z Nowego Sącza popełniały mnóstwo błędów w odbiorze zagrywki i ataku co spowodowało, że rywalki prowadziły już 20:8. Sądeczanki zmniejszyły rozmiary porażki, ale i tak wysoko przegrały drugiego seta 13:25.
Ostatnia partia meczu była wyrównana tylko do stanu 7:7, później rywalki rozbiły STS zagrywką i wygrały 25:10 i całe spotkanie 3:0.