Siatkówka II liga kobiet. Szkoda przegranej

Nie udało się sądeczankom pokonać lidera 4 grupy II ligi, choć było to w ich zasięgu.

STS Sandecja Nowy Sącz – SMS PZPS II Szczyrk (27:29, 25:18, 15:25, 19:25)

STS Sandecja: Wojta, Sikora, Drąg, Bogacka, Rams, Kiławiec, Kosal – libero, Tokarczyk -libero oraz Bodziony, Szczygieł.

Zespół z Nowego Sącza rozpoczął mecz bardzo skoncentrowany i zmotywowany. Taka postawa nieco zaskoczyła rywalki, które nie umiały znaleźć przez dłuższy czas lekarstwa na dobrą zagrywkę i szybkie ataki. Kiedy na tablicy pojawił się wynik 24:23 dla STS wydawało się, że szczęście jest blisko. Niestety siatkarki ze Szczyrku pokazały, że potrafią grać skutecznie i ostateczni to one wygrały na przewagi. Drugi set to popisowa gra sądeczanek, które szybko odprawiły gości z przysłowiowym kwitkiem. Trzecia część meczu to wyrównana walka do stanu 8:8. Później rywalki rozbiły obronę STS mocną zagrywką i skończyło się porażką. W czwartym secie sądeczanki próbowały jeszcze powalczyć chociaż o jeden punkty, ale lider 4 grupy już na to nie pozwolił.
W sobotę kolejny mecz, a rywalem będzie zespół z Siewierza. Początek godz. 16.00 sala II LO w Nowym Sączu.