SKPS Dunajec w półfinałach

W turnieju kadetów o mistrzostwo Małopolski w siatkówce zespół SKPS Dunajec po wygraniu drugiego meczu awansował do półfinałów.

SKPS Dunajec Nowy Sącz – MKS Andrychów 3:0 (25:10, 25:17, 25:19)
Sędziowali: Krzysztof Pierzchała i Kazimierz Mordarski.

SKPS Dunajec: Iszczuk, Górowski, Trzop, Olszewski, Waligóra, Bednarek – libero, Brożek – libero oraz Rynduch, Hotloś, Pierzchała, Jacak, Ciuła.
MKS: Bodzek, Pochłopień, M. Mizera, Kopaczewski, Mizera, Wyrwa, Bylica – libero, Chraszkiewicz, Grzybek.
Gospodarze turnieju zespół SKPS Dunajec szybko wypracował przewagę w pierwszym secie. Szybkie ataki i wysoki blok powodowały, że rywale nie mieli pomysłu na nawiązanie walki. W drugim secie było podobnie. Najwięcej emocji było w trzeciej części meczu. Trener Łukasz Mężyk wprowadził na parkiet zmienników, a rywale rzucili się do walki i objęli prowadzenie 11:8. Na boisko wrócili Olszewski z Waligórą i wszystko wróciło do normy. Gospodarze szybko odrobili straty wygrywając seta i mecz.
O finał sądeczanie zagrają z Hutnikiem Kraków o godz. 15 w hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej.