Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Sport to nie tylko piłka nożna, to także narty

Opublikowany przez

Wprawdzie od zimy minęło już sporo czasu, ale w klubie Jedność Nowy Sącz dokonano podsumowania minionego sezonu, a jest się czym pochwalić.
Czytaj dalej

Kalendarz sportowy

Opublikowany przez

Wiele ciekawego będzie się działo w dyscyplinach halowych. O punkty ligowe zagrają drugoligowe koszykarki UKS Żak. W Starym Sączu mecz derbowy siatkarek.
Czytaj dalej

Złote medale Roberta Wątora

Opublikowany przez

W Termach Chochołowskich odbyły się mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w narciarstwie biegowym. Znakomicie spisali się sądeczanie, którzy wywalczyli 4 złote medale.
Czytaj dalej

Biegowe Mistrzostwa Polski w Ptaszkowej!

Opublikowany przez

O takiej wiadomości marzono, odkąd w Ptaszkowej powstały profesjonalne trasy biegowe. Po zawodach inaugurujących sezon biegowy w Polsce, które odbyły się właśnie tutaj PZN poinformował organizatorów, że Mistrzostwa Polski w biegach odbędą się w Ptaszkowej!
Czytaj dalej

Pobiegli dla Tomka Brzeskiego

W ostatnią sobotę, na wyspie „Energetyk” (jezioro Solińskie) odbył się bieg charytatywny dla Tomka Brzeskiego. Czytaj dalej

Tomasz Brzeski w Finale Pucharu Polski w Zakopanem

Tomasz Brzeski wystartował 23 kwietnia w sobotnim finale Pucharu Polski w ski-alpiniźmie (narciarstwo górskie) zajmując 8 miejsce OPEN natomiast w kategorii wiekowej 3 miejsce.

Czytaj dalej