Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Zawodniczka KS Narciarnia z medalem

Opublikowany przez

Na zakończonych w Szczyrku Międzynarodowych Mistrzostwach Polski znakomicie spisała się zawodniczka KS Narciarnia Nowy Sącz, urodzona w Limanowej Julia Włodarczyk, która zdobyła brązowy medal w slalomie. Gorzej poszło w supergigancie i kombinacji.
Czytaj dalej

Prezydent podpisał zarządzenie o dotacjach

Opublikowany przez

Po dość długim oczekiwaniu, wielu dyskusjach w gronie radnych, Komisji Sportu określono wysokość dotacji w konkursie ofert, do którego przystąpiły kluby i stowarzyszenia sportowe miasta, prezydent Ryszard Nowak podpisał stosowne zarządzenie.
Czytaj dalej

KSP, czyli sport, komputery, taniec

Opublikowany przez

Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu, to placówka, która ma już ponad 20 lat. Mimo krótkiej, jak nowosądeckie warunki tradycji może pochwalić się sporymi sukcesami sportowymi.
Czytaj dalej

Gimnazjaliści między bramkami

Opublikowany przez

Tradycyjnie na stoku narciarskim w Cieniawie odbyły się mistrzostwa Nowego Sącza w w slalomie oraz snowboardzie.
Czytaj dalej

­Podsumowali 60 lat działalności

Opublikowany przez

W klubie Piast spotkali się nowosądeccy działacze TKKF, którzy podsumowali 60 lat działalności,a było to i jest tysiące zawodów sportowych, rekreacyjno – kulturalnych organizowanych i prowadzonych przesz Towarzystwo. Jubileusz odbył się pod patronatem prezydenta Nowego Sącza.
Czytaj dalej

Były emocje na stoku

Opublikowany przez

Mimo dodatniej temperatury na stoku narciarskim w Cieniawie oglądano ciekawe zawody o Mistrzostwo Nowego Sącza w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Szkół Średnich – Licealiada 2018.
Czytaj dalej

Szybkie szusy młodzieży – sukces KSP

Opublikowany przez

Na stoku narciarskim w Cieniawie odbyły się mistrzostwa Nowego Sącza w narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie. Bardzo dobrze spisały się zawodniczki KSP, które wywalczyły złoty i srebrny medal.
Czytaj dalej

Pobiegli dla Tomka Brzeskiego

W ostatnią sobotę, na wyspie „Energetyk” (jezioro Solińskie) odbył się bieg charytatywny dla Tomka Brzeskiego. Czytaj dalej

Ogólnopolskie Zawody Harcerzy w narciarstwie

Opublikowany przez

Już po raz 3 w pierwszy weekend marca zjechali się na Sądecczyznę, do Rytra zuchy harcerze i instruktorzy z całej Polski by wziąć udział w Ogólnopolskim Harcerskim Dniu Śniegu.
Czytaj dalej

Alpejskie Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego

Opublikowany przez

W Centrum Narciarskim Master-Ski w Tyliczu walczono o mistrzostwo powiatu nowosądeckiego w narciarstwie alpejskim.
Czytaj dalej