To już ostatnia kolejka w tym roku

Połowa grudnia a w Polsce wciąż jeszcze gra ekstraklasa. Wielu piłkarzy marzy o przerwie, świętach, odpoczynku, ale jeszcze trzeba grać. W Sandecji po zawierusze trenerskiej zespół zremisował w Płocku, a teraz czeka mecz z Lechią Gdańsk.

To będzie bardzo ważna kolejka dla zespołów z dolnych rejonów tabeli. Kto wygra ten będzie górą. Ostatni rywal Sandecji, Wisła Płock jest na 9 miejscu, ale ma tylko 23 punkty, a przedostatnia Cracovia 19. Oczko więcej ma Sandecja. Po dobrym meczu w Płocku odżyły nadzieje nowosądeckich kibiców na dobry wynik w ostatnim, tegorocznym meczu. Zespół z Nowego Sącza przygotowywał się w nieco odmienny sposób na do tego spotkania. Normalny trening mieli, ci którzy grali mniej lub w ogóle. Pozostali przede wszystkim odpoczywali i uczestniczyli w zabiegach odnowy biologicznej. Jaki to przyniesie efekt? Zobaczymy jutro!

Ekstraklasa – XXI kolejka
15.12 – piątek
Korona Kielce – Piast Gliwice, godz. 18:00
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
16.12 – sobota
Pogoń Szczecin – Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz – Lechia Gdańsk, godz. 18:00, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Legia Warszawa – Wisła Płock, godz. 20:30