Do pierwszego meczu rundy wiosennej pozostał niecały miesiąc. Wydział Gier OZPN Nowy Sącz po rozmowach z zainteresowanymi klubami opracował terminarz gier dla IV ligi grupa Wschód.
– Pierwszy mecz już 24 marca – informuje przewodniczący WG OPZN Antoni Ogórek. – Terminarz tak się ułożył, że wszystkie nasze zespoły grają u siebie. Z informacji jakie do nas docierają wynika, że wiele zespołu się wzmocniło, czyli czekają nas emocjonujące spotkania.
TERMINARZ ROZGRYWEK IV LIGII WSCHODNIEJ
SEZON ROZGRYWKOWY 2017/2018 – II RUNDA – wiosna 2018
Kolejka 16 – 24/25 marca 2018
TYMBARK |
WATRA |
2018-03-24 |
15 |
||
TUCHOVIA |
TARNOVIA |
2018-03-25 |
16 |
||
POPRAD RYTRO |
DRWINIA |
2018-03-25 |
16 |
||
BARCICZANKA |
POLAN |
2018-03-24 |
15 |
||
GLINIK |
LUBAŃ M. |
2018-03-25 |
16 |
||
SANDECJA II |
WOLANIA |
2018-03-25 |
11 |
||
OLIMPIA |
LIMANOVIA |
2018-03-25 |
15 |
||
POPRAD M. |
BKS BOCHNIA |
2018-03-24 |
16 |
Kolejka 17 – 31 marca 2018
POPRAD M. |
TYMBARK |
2018-03-31 |
11 |
||
BKS |
OLIMPIA |
2018-03-31 |
13 |
||
SANDECJA II |
LIMANOVIA |
2018-03-31 |
15 |
||
WOLANIA |
GLINIK |
2018-03-31 |
13 |
||
LUBAŃ |
BARCICZANKA |
2018-03-31 |
12 |
||
POLAN |
DRWINIA |
2018-03-31 |
14 |
||
TARNOVIA |
POPRAD R. |
2018-03-31 |
13 |
||
TUCHOVIA |
WATRA |
2018-03-31 |
11 |
Kolejka 18 – 7/8 kwietnia 2018
TYMBARK |
TUCHOVIA |
2018-04-07 |
16 |
||
WATRA |
POPRAD R. |
2018-04-09 |
15 |
||
TARNOVIA |
POLAN |
2018-04-07 |
16 |
||
DRWINIA |
LUBAŃ |
2018-04-08 |
17 |
||
BARCICZANKA |
WOLANIA |
2018-04-07 |
17 |
||
LIMANOVIA |
GLINIK |
2018-04-08 |
14 |
||
SANDECJA II |
BKS |
2018-04-08 |
11 |
||
OLIMPIA |
POPRAD M. |
2018-04-08 |
16 |
MECZ ZALEGŁY – 11 kwietnia 2018
WATRA |
BKS |
2018-04-11 |
17 |
Kolejka 19 – 14/15 kwietnia 2018
OLIMPIA |
TYMBARK |
2018-04-15 |
17 |
||
POPRAD M. |
SANDECJA |
2018-04-14 |
16.30 |
||
BKS |
GLINIK |
2018-04-14 |
16 |
||
LIMANOVIA |
BARCICZANKA |
2018-04-15 |
14 |
||
WOLANA |
DRWINIA |
2018-04-14 |
11 |
||
LUBAŃ |
TARNOVIA |
2018-04-15 |
16 |
||
POLAN |
WATRA |
2018-04-14 |
16 |
||
POPARD R. |
TUCHOVIA |
2018-04-15 |
15 |
Kolejka 20 – 21/22 kwietnia 2018
TYMBARK |
POPRAD R. |
2018-04-22 |
17 |
||
TUCHOVIA |
POLAN |
2018-04-21 |
17 |
||
WATRA |
LUBAŃ |
2018-04-22 |
15 |
||
TARNOVIA |
WOLANIA |
2018-04-21 |
17 |
||
LIMANOVIA |
DRWINIA |
2018-04-22 |
14 |
||
BARCICZANKA |
BKS |
2018-04-20 |
17 |
||
GLINIK |
POPRAD M. |
2018-04-21 |
17 |
||
SANDECJA II |
OLIMPIA |
2018-04-22 |
11 |
Kolejka 21 – 28/29 kwietnia 2018
SANDECJA II |
TYMBARK |
2018-04-29 |
11 |
||
OLIMPIA |
GLINIK |
2018-04-29 |
17 |
||
POPRAD M. |
BARCICZANKA |
2018-04-28 |
16 |
||
BKS |
DRWINIA |
2018-04-28 |
17 |
||
LIMANOVIA |
TARNOVIA |
2018-04-29 |
14 |
||
WOLANIA |
WATRA |
2018-04-29 |
17 |
||
LUBAŃ |
TUCHOVIA |
2018-04-28 |
17 |
||
POLAN |
POPRAD R. |
2018-04-28 |
17 |
Kolejka 22 – 17/18 marca 2018
TYMBARK |
POLAN |
2018-03-17 |
15 |
||
POPRAD R. |
LUBAŃ |
2018-03-18 |
15 |
||
TUCHOVIA |
WOLANIA |
2018-03-17 |
15 |
||
LIMANOVIA |
WATRA |
2018-03-18 |
15 |
||
TARNOVIA |
BKS |
2018-03-17 |
15 |
||
DRWINIA |
POPRAD M. |
2018-04-04 |
17 |
||
BARCICZANKA |
OLIMPIA |
2018-03-17 |
11 |
||
GLINIK |
SANDECJA II |
2018-03-17 |
14 |
Kolejka 23 – 03 maja 2018
GLINIK |
TYMBARK |
2018-05-03 |
17 |
||
SANDECJA II |
BARCICZANKA |
2018-05-03 |
17 |
||
OLIMPIA |
DRWINIA |
2018-05-03 |
17 |
||
POPRAD M. |
TARNOVIA |
2018-05-03 |
16 |
||
BKS |
WATRA |
2018-05-03 |
17 |
||
LIMANOVIA |
TUCHOVIA |
2018-05-03 |
15 |
||
WOLANIA |
POPRAD R. |
2018-05-03 |
17 |
||
LUBAŃ |
POLAN |
2018-05-03 |
16 |
Kolejka 24 – 05/06 maja 2018
. |
TYMBARK |
LUBAŃ |
2018-05-05 |
17.30 |
|
POLAN |
WOLANIA |
2018-05-05 |
17 |
||
LIMANOVIA |
POPRAD R. |
2018-05-06 |
15 |
||
TUCHOVIA |
BKS |
2018-05-05 |
17 |
||
WATRA |
POPRAD M. |
2018-05-06 |
16 |
||
TARNOVIA |
OLIMPIA |
2018-05-06 |
16 |
||
DRWINIA |
SANDECJA II |
2018-05-06 |
17 |
||
BARCICZANKA |
GLINIK |
2018-05-05 |
17 |
Kolejka 25 – 12/13 maja 2018
BARCICZANKA |
TYMBARK |
2018-05-12 |
18 |
||
GLINIK |
DRWINIA |
2018-05-12 |
17 |
||
SANDECJA II |
TARNOVIA |
2018-05-13 |
11 |
||
OLIMPIA |
WATRA |
2018-05-13 |
17 |
||
POPRAD M. |
TUCHOVIA |
2018-05-12 |
16 |
||
BKS |
POPRAD R. |
2018-05-12 |
17 |
||
LIMANOVIA |
POLAN |
2018-05-13 |
15 |
||
WOLANIA |
LUBAŃ |
2018-05-13 |
17 |
Kolejka 26 – 19/20 maja 2018
TYMBARK |
WOLANIA |
2018-05-19 |
18 |
||
LUBAŃ |
LIMANOVIA |
2018-05-20 |
16 |
||
POLAN |
BKS |
2018-05-19 |
17.30 |
||
POPRAD R. |
POPRAD M. |
2018-05-20 |
16 |
||
TUCHOVIA |
OLIMPIA |
2018-05-19 |
18 |
||
WATAR |
SANDECJA II |
2018-05-19 |
17 |
||
TARNOVIA |
GLINIK |
2018-05-19 |
17.30 |
||
DRWINIA |
BARCICZANKA |
2018-05-20 |
17 |
Kolejka 27 – 26/27 maja 2018
DRWINIA |
TYMBARK |
2018-05-27 |
17 |
||
BARCICZANKA |
TARNOVIA |
2018-05-26 |
17 |
||
GLINIK |
WATRA |
2018-05-26 |
18 |
||
SANDECJA II |
TUCHOVIA |
2018-05-27 |
11 |
||
OLIMPIA |
POPRAD R. |
2018-05-27 |
17 |
||
POPRAD M. |
POLAN |
2018-05-27 |
16 |
||
BKS |
LUBAŃ |
2018-05-26 |
17 |
||
LIMANOVIA |
WOLANIA |
2018-05-27 |
15 |
Kolejka 28 – 30/31 maja 2018
LIMANOVIA |
TYMBARK |
2018-05-31 |
15 |
||
WOLANIA |
BKS |
2018-05-31 |
18 |
||
LUBAŃ |
POPRAD M. |
2018-05-31 |
17 |
||
POLAN |
OLIMPIA |
2018-05-30 |
18 |
||
POPRAD R. |
SANDECJA II |
2018-05-30 |
17 |
||
TUCHOVIA |
GLINIK |
2018-05-30 |
18 |
||
WATRA |
BARCICZANKA |
2018-05-31 |
16 |
||
TARNOVIA |
DRWINIA |
2018-05-30 |
18 |
Kolejka 29 – 02/03 czerwca 2018
TARNOVIA |
TYMBARK |
2018-06-02 |
17.30 |
||
DRWINIA |
WATRA |
2018-06-03 |
17 |
||
BARCICZANKA |
TUCHOVIA |
2018-06-02 |
18 |
||
GLINIK |
POPRAD R. |
2018-06-02 |
18 |
||
SANDECJA II |
POLAN |
2018-06-03 |
11 |
||
OLIMPIA |
LUBAŃ |
2018-06-03 |
18 |
||
POPRAD M. |
WOLANIA |
2018-06-02 |
16 |
||
LIMANOVIA |
BKS |
2018-06-03 |
15 |
Kolejka 30 – 09 czerwca 2018
TYMBARK |
BKS |
2018-06-09 |
17 |
||
LIMANOVIA |
POPRAD M. |
2018-06-09 |
17 |
||
WOLANIA |
OLIMPIA |
2018-06-09 |
17 |
||
LUBAŃ |
SANDECJA II |
2018-06-09 |
17 |
||
POLAN |
GLINIK |
2018-06-09 |
17 |
||
POPRAD R. |
BARCICZANKA |
2018-06-09 |
17 |
||
TUCHOVIA |
DRWINIA |
2018-06-09 |
17 |
||
WATRA |
TARNOVIA |
2018-06-09 |
17 |