Wisła pokonana nad Kamienicą

Drugoligowy zespół kobiet UKS Żak Nowy Sącz po ciekawym i emocjonującym meczu pokonał Wisłę Kraków.

UKS Żak Nowy Sącz – Wisła Kraków 68:56 (20:16, 16:12, 12:21, 20:7)
Sędziowali; Łukasz Oleksy i Tomasz Urbański.

UKS Żak: Katarzyna Nowak 23, Diana Kosakowska 15, Anna Orzeł 13, Aneta Leśnicka 5, Karolina Gródek 5, Aleksandra Skoczeń 4, Katarzyna Szkarłat 2, Klaudia Tokarczyk 1, Róża Salamon, Marianna Smoleń.
Wisła: Martyna Gajoch 12, Ariadna Kuc 12, Martyna Pająk 8, Pamela Rakoczy 6, Julia Owca 5, Kornelia Bukowczan 4, Karolina Grzywa 4, Joanna Czepiec 2, Gabriela Bereta 2, Weronika Gajda 1.
Mecz od początku był nerwowy. Mnożyły się nieudane akcje, ale szybciej emocje opanowały sądeczanki, które wygrały pierwszą kwartę. Podobnie było w drugiej, co dało prowadzenie do przerwy 36:28. Taka różnica w koszykówce to niewiele. Po zmianie stron krakowianki zaczęły odrabiać straty i po trzech kwartach było 48:48 dla rywalek. Na szczęście ostatnia część meczu należała do UKS Żak co dało zwycięstwo w całym meczu.