Wygrana Olimpii na wyjeździe

Zespół z Nowego Sącza po dwóch kolejkach spotkań ma na swoim koncie dwa zwycięstwa. Tym razem sądeczanki pokonały Otmęt na ich terenie.

Otmęt Krapkowice – Olimpia Nowy Sącz 22:29 (8:15)
Otmęt: Mazurkiewicz, Wrzodek -, Staszkiewicz 7, Ptasznik 4, Górka 4, Gołąbek 2, Kuźmik 2, Pałac 2, Orlik 1.
Olimpia: Damasiewicz – A. Leśniak 10, Wielocha 7, Płachta 6, Szczecina 3, Dzidek 3, K. Leśniak, Janik, Krok, Piszczek, Łyczak.
Spotkanie było wyrównane do 15 minuty, a na tablicy był remis 4:4. Dość niespodziewanie gospodynie „stanęły”, a zawodniczki Olimpii zdobyły aż 10 goli pod rząd. Pod koniec pierwszej połowy zespół z Nowego Sącza zwolnił nieco tempo gry, co wykorzystał Otmęt zmniejszając nieco rozmiary porażki. Po zmianie stron gospodynie chciały odrobić straty i po 52 minutach gry było 19:25. Zanosiło się na emocje, ale sądeczanki nie pozwoliły na taką sytuację skutecznie kontrując akcje rywalek.