Wyszarpały wygraną

Zespół kadetek UKS Żak Nowy Sącz wygrał mecz, choć o zwycięstwo musiał walczyć do końca spotkania. Klasą dla siebie była Laura Koral, która zdobyła aż 36 punktów.

UKS Żak Nowy Sącz – KS Cracovia Kraków 75:66 (15:18, 16:21, 26:18, 18:8)
Sędziowali: Adam Ozga i Mariusz Nowacki.
UKS Żak: Koral 36, Jurkowska 12, Pomietło 8, Smólka 9, Nowak 4, Potoniec 2, Baczyńska 2, Popiela 2, Dańczak, Skoczeń, Popiół, Laciuga.
Cracovia: Oraczko 24, Paliga 14, Mularz 13, Smaga 6, Niemiec 4, Szymuka 3, Krzysztofowicz 2.
Dość niespodziewanie lepiej mecz rozpoczęły koszykarki Cracovii, które grały szybko zaskakując gospodynie celnymi rzutami. Po 5 minutach gry goście prowadzili 12:3. Na szczęście młode sądeczanki pod koniec kwarty zaczęły celniej rzucać zmniejszając różnicę punktową do rywalek. Druga część meczu wyglądała podobnie. Dużo zgubionych piłek, niecelne rzuty i do przerwy Cracovia prowadziła 39:31. Po zmianie stron gospodynie zaczęły grać lepiej w obronie i bardziej cierpliwie w ataku co przyniosło efekt i po trzech kwartach był remis 57:57. Ostatnia część spotkania należała do sądeczanek, które objęły prowadzenie 60:59, a po kolejnych akcjach było 65:60. Rywalki już nie zdołały odrobić strat i przegrały.