X lat MUKS Dunajec Nowy Sącz

Opublikowany przez

W sali MOK w Nowym Sączu odbyło się spotkanie sprawozdawczo- organizacyjne rodziców oraz trenerów z okazji X lecia MUSK Dunajec Nowy Sącz.

– Było to drugie w historii klubu spotkanie – mówi prowadzący Jakub „Cypis” Nowak – Ze względu na przypadający w tym roku jubileusz X lecia szkółki MUKS, uroczyste spotkanie odbyło się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury. Cieszy, że tak tłumnie przybyli rodzice dzieci zrzeszonych w naszym klubie. Przecież dla ich latorośli pracujemy, a współpraca z nimi jest niezwykle cenna i pożyteczna.
Prezes MUKS Dunajec Krzysztof Szczepański opowiedział o początkach klubu, ale przedstawił też liczne sukcesy naszej szkółki oraz przedstawił plany rozwojowe, które spotkały się się z pozytywnym odzewem ze strony gości.
– Ważnym faktem spotkania było podpisanie umowy o współpracę z Akademią Kolejarz Stróże, a także firmą Only Futbol reprezentowanymi przez trenera koordynatora Stanisława Szpyrkę. – dodaje Jakub Nowak. – Wspólne plany obu akademii są bardzo bogate i kluczowe z punktu widzenia rozwoju obu stowarzyszeń. Rok 2018 przyniesie wiele istotnych zmian, w tym Ligę Rodziców, indywidualne treningi z trenerem Polish Soccer Skills, współpracę z kolejnymi znaczącymi klubami na szczeblu wojewódzkim, a także organizację wielkiej imprezy na Dzień Dziecka. Serdeczne podziękowania kierujemy do właścicieli firmy IMSTUDIO.pl głównego sponsora szkółki, a także do koordynatora Stanisława Szpyrki za zaangażowanie w nawiązanie współpracy oraz zaproszenie trenerów na kursokonferencję Only Futbol 24.02.2018r. Dziękuję w imieniu Rady Trenerów dyrekcji MOK za udostępnienie sali, a także Leszkowi Mieczkowskiemu, który po raz kolejny wykazał się chęcią niesienia pomocy naszej szkółce.