Zapisz drużynę do Sufigs Ligi Orlika

Opublikowany przez

Ruszyły dodatkowe zapisy do czwartego sezonu SUFIGS Ligi Orlika o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego pod patronatem Starosty Marka Kwiatkowskiego. Uwaga! Zostały tylko dwa wolne miejsca.

– Wielka gra, emocje, dramaturgia, wspaniały poziom sportowy powraca na dobre i to jeszcze w większym wydaniu. – zapowiada organizator Sufigs Ligi Orlika Łukasz Frączek http://lfsportevents.pl/ – Ponieważ zostały już tylko dwa wolne miejsca warto się zapisać, a termin mija 21 kwietnia 2019 roku. W tym roku system rozgrywek nie ulegnie zmianie. Drużyny zostaną podzielone na trzy klasy rozgrywkowe: Ekstraklasę, I Ligę oraz II Ligę po dziesięć zespołów. W pierwszej rundzie drużyny rozegrają spotkania każdy z każdym, a następnie podzielimy tabelę na grupy mistrzowskie oraz spadkowe.
Łącznie każda z drużyn rozegra 13 spotkań. Sufigs Liga Orlika ponownie zagości w trzech miejscowościach, na Orliku w Brzeznej, Podegrodziu i Jazowsku.
– Nasza liga ma już cztery lata, więc śmiało można powiedzieć że tworzymy jakaś historię, dlatego w tym roku powstaną nowe statystyki – dodaje Łukasz Frączek. – Będzie to m.in. „Zostań legendą ligi”, co mamy nadzieje wyróżni zawodników, którzy grają od sezonu 2016, a zachęci nowe osoby by wejść do ligi i stać się jej legendą.
W każdej klasie rozgrywkowej do wygrania są puchary, medale, dyplomy, zdjęcia, vouchery, nagrody indywidualne ale też finansowe. Łączna pula nagród to aż 20.000 zł. Każda drużyna niezależnie od zdobytego miejsca, otrzyma puchar. Będą też w zależności od lokaty, dyplom, zdjęcie, płytkę z relacją zdjęciową z całego sezonu oraz vouchery od naszych partnerów.
– Dzięki uprzejmości naszego głównego sponsora tytularnego firmy Sufigs, w tym roku dodatkowo każdy uczestnik dostanie złotą kartę PSB Mrówka, obligującą do zniżki na zakupy w markecie Mrówka w Podrzeczu – informuje organizator rozgrywek.
Pierwsza kolejka Sufigs Ligi Orlika startuje już 23 kwietnia 2019 roku, a zakończenie ligi planowane jest na 21 września 2019, tradycyjnie Galą Zakończenia w Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu.

Więc informacji:
tel: 500-758-968, e-mail:http://biuro@lfsportevents.pl
oraz na plakacie i głównej stronie wydarzenia http://lfsportevents.pl/ligaorlika/
Sufigs2019 (1)