Złoci Gladiatorzy

Opublikowany przez

Podczas Mistrzostw Polski kadetów w kickboxingu zawodnicy UKS Gladiator Binczarowa wywalczyli 7! medali, w tym dwa złote.

– To był kolejny pracowity weekend – mówi trener Gladiatorów Amadeusz Kwiatkowski. – W Mysiadle pod Warszawą braliśmy udział w Mistrzostwach Polski kadetów. Odnieśliśmy duży sukces, bo wróciliśmy z siedmioma medalami !!! 2 złote, 2 srebrne i 3 brązowe krążki padły naszym łupem. Czekamy teraz na powołania do reprezentacji i przygotowujemy się na wrześniowe Mistrzostwa Świata we Włoszech !!!

Jak zawsze bardzo dobrze spisał się Szymon Góra – wygrał 4 walki, wszystkie przed czasem i trzeci rok z rzędu zostaje Mistrzem Polski! Jego koleżanka klubowa Julia Niewiadomska była lepsza w 4 walkach i została Mistrzynią Polski. Natomiast Kamila Igielska wywalczyła tytuł wicemistrzyni Polski, Kapcer Krok po 5 pięknych walkach również stanął na drugim miejscu podium. Brązowe medale wywalczyli: Zuzia Święs, Beata Fyda i Nadia Xic.
Ponadto w zawodach brali udział: Hubert Głowczyk, Mikołaj Prechitko, Blanka Prechitko, Kacper Zając, Ilona Kokoszka

– Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, bez których te wszystkie sukcesy nie były by możliwe: StanDrew Stanisław Krok, Florex – Mariusz i Ewa Pękala, AdMax – Adam Gruca, Hotel Panorama z Krynicy Zdroju, Gmina Grybów, Miasto Grybów, Gmina Uście Gorlickie – dodał Amadeusz Kwiatkowski..