Złoto dla Karoliny Krok

Opublikowany przez

W Kurzętniku na Mazurach zakończyły się Mistrzostwa Polski lightcontact i zakończyły się wielkim sukcesem zawodniczek UKS Gladiator Binczarowa. Złoto wywalczyła Karolina KrokBasta, a srebro Nadia Basta.

– Mistrzostwa kończą dla nas pierwszą, bardzo intensywną część sezonu – mówi trener UKS Gladiator Amadeusz Kwiatkowski. – Wielki sukces odniosły nasze zawodniczki Karolina Krok i Nadia Basta! Karolina po trzech wygranych walkach wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski juniorek do 60 kg! Warto zaznaczyć że wszystkie walki wygrała przed czasem przez przewagę techniczną! Natomiast Nadia Basta wywalczyła tytuł wicemistrzyni Polski kadetek do 47 kg!
Teraz zawodniczki czeka mały odpoczynek i krótka regeneracja sił, a za kilka dni rozpoczynają się przygotowania do wrześniowych Mistrzostw Świata, które odbędą się we Włoszech.
– Nasze sukcesy były i są możliwe także dzięki pomocy ludzi oraz instytucji – dodaje Amadeusz Kwiatkowski. – Dziękujemy Stanisławowi Krokowi Stan Drew za nieocenioną pomoc! Nie tylko finansową, ale też za to, że zawsze z nami jest, pomaga, jeździ, kibicuje i wspiera. Dziękujemy również: Firmie Wiśniowski, Florex, Firmie Admax, Hotelowi Panorama w Krynicy Zdrój, Miastu i Gminie Grybów!