Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Kalendarz sportowy

Wiele ciekawego będzie się działo w sportach halowych. O zwycięstwo w turnieju siatkówki graja zawodniczki polskiej ligi. Sobotni wieczór to kickboxing w mistrzowskim wydaniu, a niedziela to karate tradycyjne.
Czytaj dalej

Mistrz Polski Taekwondo z Krynicy

Podczas Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, zawodnik UKS Arcus Krynica w taekwondo Bartłomiej Horoszko wywalczył tytuł Mistrza Polski w kategorii junior młodszy.

Do Koszyc po doświadczenie

Młodzi zawodnicy taekwondo UKS Arcus Krynica wzięli udział w zawodach „Cassovia Open” w słowackich Koszycach. W zawodach brało udział ponad 180 zawodników ze Słowacji, Polski i Ukrainy.

Medale sądeckich karateków

W Mistrzostwach Makroregionu Południowego Karate Kyokushin, które odbyły się w Leżajsku starowało 240 zawodników z 32 klubów Małopolski, Podkarpacia i Świętokrzyskiego.

Tłum karateków w hali MOSiR

Ponad 100 młodych i nieco starszych karateków z Nowego Sącza, Gorlic i Łukowicy pojawiło się w haki MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej. Na ułożonej macie prezentowali swoje umiejętności.

Nowosądeccy mistrzowie kumite

Na matach tatami w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Mistrzostwach Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Jaśle w dniu 2 grudnia walczyło 210 karateka z Klubów Sportowych z Małopolski i Podkarpacia.

Udane slalomy sądeczan

Na Dunajcu w Szczawnicy walczyli młodzicy w slalomie kajakowym w ramach 58 Memoriału Wernerów. Bardzo dobrze spisali się nowosądeccy kajakarze z KS Start, który zdobyli 6 medali w tym trzy złote.

Złoci, sądeccy karatecy

Trzy złote i trzy brązowe medale wywalczyli karatecy z Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin podczas Turnieju o Puchar Solny W Wieliczce. W rywalizacji udział wzięło 400 zawodniczek i zawodników z 40 klubów karate z całej Polski.

Cztery złota sądeckich karateków

W hali sportowej MOSiR Krosno odbył się Ogólnopolski Turniej Karate z udziałem nowosądeckich sportowców. W zawodach wystartowało 178 zawodników z 17 Klubów Karate.

W Mistrzostwach Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików KARATE KYOKUSHIN w Krośnie zawodnicy z Nowego Sącza zdobyli 11 medali w tym 4 złote.