Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Ograła wszystkich panów

Za nami II Turniej tenisa stołowego amatorów o puchar prezydenta Nowego Sącza. Zwyciężyła Agnieszka Woźniak ogrywając wszystkich panów.
Czytaj dalej

Wygrał Bulzak, Woźniak najlepsza

W hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej zakończył się VI Turniej Grand Prix Nowego Sącza w tenisie stołowym amatorów. Ostatnie zawody wygrał Jan Bulzak, ale druga była Agnieszka Woźniak, co dało jej zwycięstwo w całym cyklu.

Kalendarz sportowy

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz piłki ręcznej juniorek młodszych. Naprzeciw siebie staną zespoły z Nowego Sącza UKS Olimpia, kontra UKS Dwójka. Z pewnością emocji nie zabraknie.

VI Grand Prix w tenisie stołowym – zapraszamy!

Już w najbliższą sobotę, tj. 16.03. odbędzie się kolejny turniej, już VI, o Grand Prix Nowego Sącza w tenisie stołowym. Początek godz. 9.00. Będzie to zarazem turniej podsumowujący cały cykl.

Burnistrz górą w tenisie

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. Józefa Tischnera w Starym Sączu odbył się III Memoriał im. Bogdana Zajdla w tenisie stołowym mężczyzn.

Tenisowa walka przy stołach

Za nami już piąty turniej tenisa stołowego o Grand Prix Nowego Sącza. Pod nieobecność lidera Jana Bulzaka zwyciężył Krzysztof Leśniak, który w finale ograł swojego syna.

To były ferie na sportowo

Zimowe ferie już się kończą. Dwa tygodnie minęły jak jeden dzień. Dzieci i młodzież Nowego Sącza spędziła ten czas na obiektach MOSiR przy Nadbrzeżnej, Na Rurach, i lodowiskach bardzo ciekawie i co ważne przede wszystkim na sportowo.

Coraz ciaśniej w czołówce

Im bliżej końca turnieju o Grand Prix Nowego Sącza w tenisie stołowym amatorów, tym robi się ciekawiej. Walka o podium jest bardzo zacięta, a lider musi się sporo napracować by utrzymać swoją pozycję.

Ciekawe i zacięte mecze

Za nami kolejny turniej w ramach III Grand Prix Nowego Sącza w tenisie stołowym amatorów. Tym razem w hali MOSiR niespodzianki nie było, wygrał faworyt Jan Bulzak, ale musiał się mocno starać by ograć Agnieszkę Woźniak.

III Grand Prix w tenisie stołowym – zapraszamy!

Już w najbliższą sobotę, tj. 12.01. odbędzie się kolejny turniej, już 4, o Grand Prix Nowego Sącza w tenisie stołowym. Początek godz. 9.00.