Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Coraz ciaśniej w czołówce

Opublikowany przez

Im bliżej końca turnieju o Grand Prix Nowego Sącza w tenisie stołowym amatorów, tym robi się ciekawiej. Walka o podium jest bardzo zacięta, a lider musi się sporo napracować by utrzymać swoją pozycję.
Czytaj dalej

Ciekawe i zacięte mecze

Opublikowany przez

Za nami kolejny turniej w ramach III Grand Prix Nowego Sącza w tenisie stołowym amatorów. Tym razem w hali MOSiR niespodzianki nie było, wygrał faworyt Jan Bulzak, ale musiał się mocno starać by ograć Agnieszkę Woźniak.
Czytaj dalej

III Grand Prix w tenisie stołowym – zapraszamy!

Opublikowany przez

Już w najbliższą sobotę, tj. 12.01. odbędzie się kolejny turniej, już 4, o Grand Prix Nowego Sącza w tenisie stołowym. Początek godz. 9.00.
Czytaj dalej

Ciekawie w Grand Prix tenisa

Opublikowany przez

W hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej odbył się 3 turniej o Grand Prix Nowego Sącza w tenisie stołowym amatorów. Zawody zakończyły się dużą niespodzianką, bowiem wygrała Agnieszka Woźniak, pokonując faworytów w drodze do finałów.
Czytaj dalej

Tenisowa niespodzianka

Opublikowany przez

Za nami 3 turniej o Grand Prix Nowego Sącza w tenisie stołowym amatorów. W hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej doszło do sporej niespodzianki. Faworytów pogodziła Agnieszka Woźniak, która pokonała wszystkich rywali.

– Zawody stały na wysokim poziomie – mówi kierownik zawodów Piotr Raba MOSiR Nowy Sącz. – Najwięcej emocji dostarczył mecz finałowy. Po zaciętej grze wygrała Agnieszka Woźniak, która zwyciężyła w finale Krzysztofa Leśniaka 2:1. Warto podkreślić znakomitą grę najmłodszego uczestnika, Kamila Leśniaka, ktory był 4.
Wyniki 3 turnieju: 1. Agnieszka Woźniak 21 pkt
2. Krzysztof Leśniak 18 pkt
3. Jan Bulzak 16 pkt
4. Kamil Leśniak KSP (mistrz Nowego Sącza Szkół Podstawowych)
5. Grzegorz Kaim 11 pkt
6. Kamil Mlyczyński 11 pkt
7. Janusz Pogwizd 9 pkt
8. Piotr Hajduk 9 pkt
9. Daniel Truskowski 7 pkt
10. Daminika Mlyczyńska 7 pkt
11. Sebastian Pawlik 7 pkt

Zwycięzca nie dał szans rywalom

Opublikowany przez

W hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej odbyły Mistrzostwa Nowego Sącza w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców, z cyklu Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019.
Czytaj dalej

Zapraszamy na 3 turniej o Grand Prix Nowego Sącza

Opublikowany przez

Już w najbliższą sobotę, 15.12 w hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej odbędzie się 3 turniej z cyklu Grand Prix Nowego Sącza w tenisie stołowym 2018/2019. Początek, godz. 9.00.
Czytaj dalej

Zebrano prawie 12 tys. zł dla Andrzeja

Opublikowany przez

W Zespole Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego w Nowym Sączu odbył się turniej tenisa stołowego,”Sport przeciw przemocy – Gramy dla Andrzeja”. Zmaganiom przyglądał się prezydent miasta Ludomir Handzel.
Czytaj dalej

„Dwójka” najlepsza

Opublikowany przez

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Nowym Sączu był organizatorem Mistrzostw Nowego Sącza w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt.
Czytaj dalej

„Sport przeciw przemocy” dla Andrzeja

Opublikowany przez

Już w najbliższy piątek, 7 grudnia 2018 roku, odbędzie się turniej tenisa stołowego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w ramach programu „Sport przeciw przemocy”.
Czytaj dalej