Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Prezydent podpisał zarządzenie o dotacjach

Opublikowany przez

Po dość długim oczekiwaniu, wielu dyskusjach w gronie radnych, Komisji Sportu określono wysokość dotacji w konkursie ofert, do którego przystąpiły kluby i stowarzyszenia sportowe miasta, prezydent Ryszard Nowak podpisał stosowne zarządzenie.
Czytaj dalej

Razem mieli 130 lat i grali

Opublikowany przez

Zawodnicy z Krakowa, Nowego Sącza, Gorlic, Krynicy, Grybowa i Bobowej wzięli udział w II Mistrzostwach w Tenisie Ziemnym w grze podwójnej.
Czytaj dalej

Marcin Gawron przegrał z „Jedynką”

Opublikowany przez

Nie było niespodzianki podczas turnieju tenisowego w Szczecinie w kategorii Challenger Pekao Open 2017. Marcin Gawron przegrał w I rundzie z faworytem zawodów.
Czytaj dalej

Marcin Gawron Mistrzem Polski

Opublikowany przez

Na kortach w Gliwicach pełnym sukcesem zakończyły się Mistrzostwa Polski w tenisie. Nowosądecki zawodnik zdobył dwa tytuły mistrzowskie, w deblu z parze z Kowalczykiem oraz w singlu.
Czytaj dalej

Złoty Gawron w deblu

Opublikowany przez

Znakomicie prezentuje się nowosądecki tenisista Marcina Gawron, który podczas Mistrzostw Polski razem z Mateuszem Kowalczykiem wywalczył złoty medal.
Czytaj dalej

Gawron lata wysoko

Opublikowany przez

Na kortach w Gliwicach trwają Mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym. W zawodach udział bierze Gawron, który radzi sobie znakomicie, a w czwartek zagra w półfinale singla oraz finale debla.
Czytaj dalej

Finał nie dla Marcina Gawrona

Opublikowany przez

W Koszalinie zakończył się turniej tenisowy ITF Toyota Open 2017 w pulą nagród 15 tys. USD. W zawodach brał udział sądeczanin Marcin Gawron, który niestety przegrał w finale.
Czytaj dalej

Gawron doleciał do finału

Opublikowany przez

W Koszalinie kończy się turniej tenisowy z cyklu ITF Toyota Open 2017. Bardzo dobrze radzi sobie sądecki zawodnik Marcin Gawron, który zagra w niedzielę w finale.
Czytaj dalej

Gawron coraz wyżej, zagra o finał

Opublikowany przez

Na kortach w Koszalinie trwa turniej ITF Toyota Open 2017, w którym udział bierze sądeczanin Marcin Gawron. Po bardzo dobrej grze pokonał rozstawionego z nr 1 zawodnika i awansował do półfinałów.

Ćwierćfinały
Marcin Gawron – Ivan Endara (1) Ekwador: 4:6, 7:6, 6:4
– Cieszę się bardzo z wyniku i gry – opowiada Marcin Gawron. – Mecz był bardzo trudny. W pierwszym secie prowadziłem wysoko, by przegrać, Później była niezwykle zacięta gra z obu stron. Obaj nie odpuszczaliśmy ani na sekundę. Jednak w trzecim secie on zaczął opadać z sił, a ja czułem się bardzo dobrze, a w konsekwencji wygrałem.
W półfinale Polak zagra z Pavlem Filinem Białoruś. W tym meczu faworytem jest Marcin Gawron, ale w tenisie, trudno przewidywać końcowy wynik. Sądeczanin walczy jeszcze w deblu.
Półfinał
Dembek/Gawron – Chadaj/Królik 6:4, 6:2
Finał
Dembek/Gawron – Endara/Walkow (Ekwador/Polska)

Gawron leci wyżej

Opublikowany przez

W Koszalinie trwa turniej tenisowy z cyklu ITF Toyota Open 2017 z udziałem nowosądeckiego zawodnika Marcina Gawrona.
Czytaj dalej