Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Klemens Ogórek najpopularniejszym sportowcem

Opublikowany przez

W Hotelu Beskid w Nowym Sączu odbyła się uroczystość podsumowująca XV Plebiscyt Na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. Kibice zdecydowali, że tym naj… został Klemens Ogórek – karate kyokushin.
Czytaj dalej

­Podsumowali 60 lat działalności

Opublikowany przez

W klubie Piast spotkali się nowosądeccy działacze TKKF, którzy podsumowali 60 lat działalności,a było to i jest tysiące zawodów sportowych, rekreacyjno – kulturalnych organizowanych i prowadzonych przesz Towarzystwo. Jubileusz odbył się pod patronatem prezydenta Nowego Sącza.
Czytaj dalej

Najpopularniejszy sportowiec Sądecczyzny!

Opublikowany przez

Już tylko trzy dni zostały do zakończenia głosowania w plebiscycie na „Najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny”, które zakończy się 27 stycznia o północy.
Czytaj dalej

Najpopularniejszy sportowiec Sądecczyzny!

Opublikowany przez

Do zakończenia plebiscytu na „Najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny” pozostało kilka dni. Głosowanie SMS zakończy się 27 stycznie o północy.

Sport niepełnosprawnych – lekkoatletyka
Arkadiusz Borzęcki
W wieku kilku lat w wypadku samochodowym doznał niezwykle groźnej kontuzji głowy, po której niewielu by się podniosło. Jemu się udało, dzięki lekarzom i wsparciu rodziców. Operacja trwała wiele godzin, rehabilitacja wiele, wiele lat i trwa do dzisiaj. Mimo niepełnosprawności jest srebrnym medalistą Mistrzostw Polski m.in. w rzucie dyskiem, ale uprawia także rzut oszczepem oraz pchnięcie kulą.

Głównym organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie „Dla Miasta”.
Partnerem medialnym jest m.in portal www.sportowysacz.pl
Regulamin jest do wglądu w siedzibie Stowarzyszenia Dla Miasta przy ul. Wyrzyskiego 3, 33-00 Nowy Sącz, oraz na stronie fan page: www.facebook.com/StowaryszenieDlaMiasta
Arkadiusz Borzęcki

Sądecka „Budowlanka”najlepsza

Opublikowany przez

Na stadionie AWF w Krakowie rozegrano I rzut korespondencyjnej ligi lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjlanych, był to finał wojewódzki „małopolskiej licealiady”.
Czytaj dalej

Mundurowa spartakiada

Opublikowany przez

Na stadionie sportowym w Nawojowej odbyła się kolejna już, bo II Spartakaida Samorządowa oraz służb mundurowych. W zawodach uczestniczyło siedem drużyn.
Czytaj dalej

Pobiegli dla Tomka Brzeskiego

W ostatnią sobotę, na wyspie „Energetyk” (jezioro Solińskie) odbył się bieg charytatywny dla Tomka Brzeskiego. Czytaj dalej

OOM – sądeczanie bez medali

Opublikowany przez

W Warszawie, w afrykańskim upale na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego 852 zawodników i zawodniczek z 224 klubów, w tym sądeczanie przystąpiło walki o medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Lekkiej Atletyce.
Czytaj dalej

Sądeccy lekkoatleci jadą na OOM

Opublikowany przez

Już za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) w sportach letnich z udziałem czwórki nowosądeczan.
Czytaj dalej

Sądeczanie startowali z gwiazdami

Opublikowany przez

Na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie rozegrano XI Otwarty Puchar Krakowa oraz 9 Memoriał Gwiazd Małopolskiej Lekkoatletyki. Czytaj dalej