Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Kinga Łomako (SP 15) mistrzynią Małopolski

Opublikowany przez

W Tarnowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Lekkoatletyce dziewcząt i chłopców. Znakomicie spisała się uczennica SP 15 Kinga Łomako, która wygrała na 100 m z czasem 13,01 s.
Czytaj dalej

Udane starty w OOM

Opublikowany przez

W Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w sportach letnich. Udanie startowali sądeczanie, choć medalu nie zdobyli.
Czytaj dalej

Patryk Marmon 13 w MP

Opublikowany przez

W Lublinie podczas 94 Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce startował sądeczanin Patryk Marmon. W biegu na 1500 metrów zajął 13 miejsce. Zwyciężył Adam Kszczot.
Czytaj dalej

Sądeczanie na podium w Bielsku

Opublikowany przez

Bielsku Białej odbył się „XVII Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny Beskidianathletic”. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Budowlani, którzy stawali na podium.
Czytaj dalej

Sądeczanie z rekordami

Opublikowany przez

W Częstochowie odbyły się Mistrzostwa Śląskiego Związku Lekkiej Atletyki, w których udział wzięło 8 zawodników UKS „Budowlani” Nowy Sącz.
Czytaj dalej

Sądeccy lekkoatleci na podium

Opublikowany przez

W Krakowie na stadionie AWF odbyły się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS Budowlani, którzy 4 razy stawali na najwyższym stopniu podium.
Czytaj dalej

Klemens Ogórek najpopularniejszym sportowcem

Opublikowany przez

W Hotelu Beskid w Nowym Sączu odbyła się uroczystość podsumowująca XV Plebiscyt Na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. Kibice zdecydowali, że tym naj… został Klemens Ogórek – karate kyokushin.
Czytaj dalej

­Podsumowali 60 lat działalności

Opublikowany przez

W klubie Piast spotkali się nowosądeccy działacze TKKF, którzy podsumowali 60 lat działalności,a było to i jest tysiące zawodów sportowych, rekreacyjno – kulturalnych organizowanych i prowadzonych przesz Towarzystwo. Jubileusz odbył się pod patronatem prezydenta Nowego Sącza.
Czytaj dalej

Najpopularniejszy sportowiec Sądecczyzny!

Opublikowany przez

Już tylko trzy dni zostały do zakończenia głosowania w plebiscycie na „Najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny”, które zakończy się 27 stycznia o północy.
Czytaj dalej

Najpopularniejszy sportowiec Sądecczyzny!

Opublikowany przez

Do zakończenia plebiscytu na „Najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny” pozostało kilka dni. Głosowanie SMS zakończy się 27 stycznie o północy.

Sport niepełnosprawnych – lekkoatletyka
Arkadiusz Borzęcki
W wieku kilku lat w wypadku samochodowym doznał niezwykle groźnej kontuzji głowy, po której niewielu by się podniosło. Jemu się udało, dzięki lekarzom i wsparciu rodziców. Operacja trwała wiele godzin, rehabilitacja wiele, wiele lat i trwa do dzisiaj. Mimo niepełnosprawności jest srebrnym medalistą Mistrzostw Polski m.in. w rzucie dyskiem, ale uprawia także rzut oszczepem oraz pchnięcie kulą.

Głównym organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie „Dla Miasta”.
Partnerem medialnym jest m.in portal www.sportowysacz.pl
Regulamin jest do wglądu w siedzibie Stowarzyszenia Dla Miasta przy ul. Wyrzyskiego 3, 33-00 Nowy Sącz, oraz na stronie fan page: www.facebook.com/StowaryszenieDlaMiasta
Arkadiusz Borzęcki