Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Biegały, skakały, rzucały

Opublikowany przez

Na stadionie MOS im. Romana Stramki odbyły się mistrzostwa Nowego Sącza w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt Szkół Podstawowych z cyklu Igrzyska Dzieci 2018/2019.
Czytaj dalej

„Boom Boom” Pławecki najpopularniejszym sportowcem

Opublikowany przez

W piątek wieczorem, w salach hotelu Beskid ogłoszono wyniki plebiscytu na „Najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny”, który zorganizowało „Stowarzyszenie dla Miasta”. Okazały puchar odebrał Łukasz „Boom Boom” Pławecki.
Czytaj dalej

Brąz Mistrzostw Polski dla sądeczanina

Opublikowany przez

Sukcesem, czyli brązowym medalem zakończył się udział Piotra Tomasiaka w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w lekkiej atletyce w Toruniu.

Medalista jest uczeniem 3 klasy Technikum Budowlanego w Nowym Sączu Piotr Tomasiak i zawodnikiem UKS „Budowlani”. Brązowy krążek wybiegał na 1500 m.

– Większość zawodników przygotowujących się do HMP miała możliwość trenowania i brania udziału w zawodach na hali a dla Piotrka był to jedyny udział w zawodach na hali w tym sezonie i dlatego zajęcie 3 miejsca jest wielkim sukcesem zawodnika. – stwierdził trener UKS Budowlani Józef Klimek. – Poprawiając rekord życiowy z sezonu letniego i to w środku okresu przygotowawczego jest dobrym prognostykiem na zbliżający się sezon.

Wyniki biegu na 1500 m:
1. Mateusz Kuchman MOS Bytom 3,59,26
2. Tomasz Przybylak AZS Poznań- 3,59,35
3. Piotr Tomasiak UKS „Budowlani” Nowy Sącz 3,59,40

Kinga Łomako (SP 15) mistrzynią Małopolski

Opublikowany przez

W Tarnowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Lekkoatletyce dziewcząt i chłopców. Znakomicie spisała się uczennica SP 15 Kinga Łomako, która wygrała na 100 m z czasem 13,01 s.
Czytaj dalej

Udane starty w OOM

Opublikowany przez

W Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w sportach letnich. Udanie startowali sądeczanie, choć medalu nie zdobyli.
Czytaj dalej

Patryk Marmon 13 w MP

Opublikowany przez

W Lublinie podczas 94 Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce startował sądeczanin Patryk Marmon. W biegu na 1500 metrów zajął 13 miejsce. Zwyciężył Adam Kszczot.
Czytaj dalej

Sądeczanie na podium w Bielsku

Opublikowany przez

Bielsku Białej odbył się „XVII Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny Beskidianathletic”. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Budowlani, którzy stawali na podium.
Czytaj dalej

Sądeczanie z rekordami

Opublikowany przez

W Częstochowie odbyły się Mistrzostwa Śląskiego Związku Lekkiej Atletyki, w których udział wzięło 8 zawodników UKS „Budowlani” Nowy Sącz.
Czytaj dalej

Sądeccy lekkoatleci na podium

Opublikowany przez

W Krakowie na stadionie AWF odbyły się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS Budowlani, którzy 4 razy stawali na najwyższym stopniu podium.
Czytaj dalej

Klemens Ogórek najpopularniejszym sportowcem

Opublikowany przez

W Hotelu Beskid w Nowym Sączu odbyła się uroczystość podsumowująca XV Plebiscyt Na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. Kibice zdecydowali, że tym naj… został Klemens Ogórek – karate kyokushin.
Czytaj dalej