Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

­Podsumowali 60 lat działalności

Opublikowany przez

W klubie Piast spotkali się nowosądeccy działacze TKKF, którzy podsumowali 60 lat działalności,a było to i jest tysiące zawodów sportowych, rekreacyjno – kulturalnych organizowanych i prowadzonych przesz Towarzystwo. Jubileusz odbył się pod patronatem prezydenta Nowego Sącza.
Czytaj dalej

Rowerowe święto na Pumptracku

Opublikowany przez

Blisko 100 osób wzięło udział w IV Festynie Rowerowym z Okazji Dnia Dziecka. Ponad połowa przejechała spod sądeckiego Ratusza, ulicami Nowego Sącza na pumptrack, do Parku Sportów Miejskich przy ul. Piłsudskiego. Czytaj dalej

Kalendarz sportowy

Opublikowany przez

Wiele ciekawego będzie się działo poza piłkarskimi boiskami. W hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej odbędzie się turniej koszykówki. To także zawody rowerowe, pływackie. Czytaj dalej

Rowerowe święto – zapraszamy

Opublikowany przez

Prezydent Nowego Sącz Ryszard Nowak, poseł Jan Duda oraz MOSiR Nowy Sącz zapraszają na wielki festyn rowerowy, który odbędzie się 4 czerwca (najbliższa niedziela). Początek godz. 16.30 przed Ratuszem. Czytaj dalej

Kolarstwo. Agnieszka Skalniak w Astanie

Opublikowany przez

Pochodząca z Żegiestowa kolarka szosowa Agnieszka Skalniak, kończy 2016 rok bardzo dobrą wiadomością – została zawodniczką Astana Women’s Team.
Czytaj dalej

Rodzinne rajdu rowerowe – to już koniec w tym roku

Opublikowany przez

Dziewiątą edycją w Nowym Sączu zakończyły się tegoroczne Rodzinne Rajdy Rowerowe. Na starcie, który wyznaczono obok Miasteczka Galicyjskiego stanęli kolarze z całej Małopolski.
Czytaj dalej

Nowy Sącz tłumnie pożegnał kolarzy

Opublikowany przez

Dla nowosądeckich kibiców Tour de Pologne to już historia. Tuż przed godz. 13 prawie dwustu zawodników wyruszyło na trasę 4 etapu z Nowego Sącza do Rzeszowa.
Czytaj dalej

Tour de Pologne! Najdłuższy etap wyścigu

Opublikowany przez

W Nowym Sączu zakończył się trzeci, najdłuższy etap tegorocznego 73 wyścigu Tour de Pologne. Od startu do mety na trasie działo się wiele ciekawego. Były ucieczki i pogonie ostatecznie zwyciężył Nicolo Bonifazio po finiszu z peletonu.
Czytaj dalej

Rowerowa przygoda w Nowym Sączu

Opublikowany przez

Tradycyjnie jak co roku w niedzielne popołudnie na trasę wyznaczoną ulicami Nowego Sącza ruszył rajd rowerowy. Tym razem pojawiło się ponad 200 osób. Były dzieci z rodzicami, dziadkami, dorośli i młodzież. Imprezie patronowali: prezydent miasta Ryszard Nowak oraz poseł na Sejm RP Jan Duda.
Czytaj dalej

Kolarstwo. Utytułowana sądeczanka

Opublikowany przez

Na stałe zameldowana jest w Żegiestowie, związana z Erbet Nowy Sącz, obecnie reprezentuje barwy Nestle Fitness Cycling Team Toruń, choć bardzo często można ją zobaczyć na drogach w okolicach Krynicy i Muszyny kiedy trenuje.
Czytaj dalej