Wielki sukces Narciarni

Na stokach Jaworzyny Krynickiej zakończyły się Mistrzostwa Polski (OOM w sportach zimowych) w super gigancie, super kombinacji, slalomie gigancie i slalomie. Znakomicie spisali się zawodnicy KS Narciarnia Nowy Sącz, którzy wyjeździli 3 medale.

Wśród dziewcząt rywalizowało 18 zawodniczek. Poziom sportowy był wysoki a walka o podium zacięta. Ostatecznie wygrała Zuzanna Czapska, ale w slalomie srebro wyjeździła Julia Włodarczyk KS Narciarnia, w kombinacji alpejskiej również srebro, w supergigancie zdobyła brązowy medal. Bardzo blisko szczęścia czyli podium była Katarzyna Wójcik, która zajęła znakomite 4 miejsce.
W kategorii juniorów młodszych rywalizowało 20 narciarzy. Sądeczanin Michał Czerwiński był 5 w slalomie, 10 w kombinacji alpejskiej w super gigancie zajął 14 miejsce. Swoich sił próbował również Ivo Soons, który był 7 w slalomie, 13 w kombinacji orz 14 w super gigiancie.
Tak dobre wyniki sądeczan spowodowały, że KS Narciarnia zajął drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Fot: Arch. klubu.