B klasa Nowy Sącz. Dunajec na fali

Bardzo dobrze spisał się zespół KS Dunajec Nowy Sącz, grający w drugiej grupie B klasy. Zespół znad Dunajca pokonał bez większych problemów i to wysoko Chruślice.

KS Chruślice Nowy Sącz – KS Start/Dunajec Nowy Sącz 2-6 (1-3)
1:0 A. Buźniak 7, 1:1 Małek 14, 1:2 Fedko 30, 1:3 A. Buźniak 45, 1:4 Czech 53, 1:5 Tocha 66, 2:5 A. Buźniak 72, 2:6 Jasiński 80.
Sędziował Marek Ogórek z Nowego Sącza.
Mecz bez kartek.
Chruślice: Basta – Griński, P. Mółka, Majoch, K. Jasiński – Lackosz (70 Poręba), D. Mółka, Polański, Jendrusik – A. Buźniak, Grocholewski (80 R. Buźniak).
Start/Dunajec: Bobak – Karkach, Wilczyński, Gomułka, Mituś – Małek, Machowski (63 Groń), Czech, Tocha – Wańczyk (46 P. Jasiński), Fedko.
Spotkanie rozpoczęło się dość niespodziewanie. Zespół z Chruślic z animuszem zaatakował gości i już w 7 minucie A. Buźniak oddał mocny strzał z 30 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Tuż przed upływem kwadransa gry Małek wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i był remis. 1:1. Po pół godzinie meczu goście prowadzili za sprawą Fedki, który po szybkiej kontrze zespołu, strzałem po poprzeczkę podwyższył wynik na 2:1 dla Dunajca. Tuż przed przerwą najlepszy w zespole gospodarzy A. Buźniak strzelił samobójczą bramkę. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Drużyna KS Dunajec nadal przeważała. Efektem tego były kolejne gole, a w konsekwencji wysokie zwycięstwo.