Derby regonu dla Sokoła

Mimo paskudnej pogody, zimna, padającego deszczu i śniegu derbowy mecz zespołów LKS Świniarsko z Sokołem Stary Sącz był prowadzony w szybkim tempie, a wygrali starosądeczanie.

LKS Świniarsko – Sokół Stary Sącz 2:2 (1:0)
Żółte kartki: F. Witowski, Bugajski – Maślanka.
1:0 M. Bodziony 40, 2:0 Kumor 52, 2:1 D. Ćwik 81, 2:2 D. Ćwik 85, 2:3 Przemysław Marduła 87
LKS: Pasiut: A. Bodziony, M. Bodziony, Bugajski (75 Węgrzyn), Fecko, Filip, A. Kumor, B. Kumor, W. Kumor, Olszak, Strzymczak.
Sokół: Jabłoński: Bednarczyk (87 Bielak), Ćwik, Kozłowski, Paweł Marduła, Przemysław Marduła, Maślanka, Rusin, Stępka (60 Haza, Witowski, Wójcik.
Mimo bardzo kiepskiej pogody piłkarze obu zespołów starali się grać szybko, stąd całkiem spora grupa kibiców obejrzała niezły mecz. Gospodarze przez ponad godzinę przeważali, prowadząc 2:0 od 52 minuty wydawało się, że mecz mają pod kontrolą. Tymczasem im dłużej trwał mecz, tym piłkarze gospodarze grali wolniej, a na ławce rezerwowych mieli tylko dwóch zawodników. Więcej sił zachowali starosądeczanie, którzy od 80 do 87 minuty strzelili trzy gole i wygrali.