Finał Sufigs Orlik Liga dla The Reds

Opublikowany przez

Po zaciętym meczu i dogrywce mistrzem Sufigs Orlik Liga Sądecczyzny została drużyna The Reds pokonując Golden Team 5:3.

ZWYCIĘZCA SUFIGS LIGI ORLIKA 2016 – THE REDS.
Wynik: Gold Team – The Reds 3:3 (dogrywka 3:5)
Gold Team: R. Plata, Twardowski, Bąba, Lorek, Tokarczyk, M. Plata, D. Dudek, M. Dudek, Hybel, Mróz.
The Reds: Pawlik, Rutecki, Kałuziński: Drożdż, Obrzut, Cieślikowski,, Nowaczyk,, Lazeński, Kalinowski, Salamon, Trojan, Bochenek, Kij, Malinowski, Krawczyk.
– Tak jak można się było spodziewać finał był niezwykle ciekawy i zacięty – opowiada organizator turnieju Łukasz Frączek. – Spotkanie, było hitem całych rozgrywek i okazało się być niesamowicie atrakcyjne. Jako organizator tej Ligi uważam, że w finale znalazły się dwie drużyny, które tam powinny się znaleźć, te które całkowicie na to zasłużyły. Nie było przypadku w dojściu do finału. Krok po kroku obie drużyny dążyły by zagrać o Mistrzostwo. Mecz toczył się od bramki do bramki, akcja za akcję. Błędy w końcówce drugiej części dogrywki dały gole Łukasza Kija oraz Marcina Bochenka, które zapewniły im zwycięstwo w pierwszej edycji SUFIGS Ligi Orlika. The Reds za wygraną otrzyma bilet na wyjazd na Finały Wojewódzkie Orlik Polska
Wręczenie nagród dla zwycięzców oraz innych drużyn i zawodników odbędzie się na uroczystej Gali zakończenia SUFIGS Ligi Orlika w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu w najbliższą sobotę (tj. 06.08.2016) od godziny 16:00. Zapraszamy wszystkich zawodników wraz z osobami towarzyszącymi.